سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

الیور کان: جدایی زوله برای ما ناراحت کننده است؛ نویر می تواند تا 40 سالگی به بازی ادامه دهد

الیور کان: جدایی زوله برای ما ناراحت کننده است؛ نویر می تواند تا 40 سالگی به بازی ادامه دهد

اولیور کان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد نقل و انتقالات بایرن مونیخ، آینده زوله و تمدید قراردادها صحبت کرد و توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایران ورزشی، الیور کان در مورد آینده زوله گفت:

مذاکرات ما و نیکلاس برای تمدید قرارداد برای مدت زیادی طول کشید. ما به زوله پیشنهاد دادیم و او تصمیم گرفت آن را قبول نکند. زوله می‌خواهد در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا شود. ما در مورد پیشنهاداتمان مسئولیت مشخصی داریم. ما باید حواسمان به شرایط مالی خاصی باشد. در این تجارت و حرفه عادی است که در تمام موارد به توافق نرسید. سخنان هربرت هاینر؟ فکر می کنم هاینر می خواست دری را برای او باز بگذارد. حال ما می دانیم وضعیت چیست. همه چیز در طول چند روز اخیر اتفاق افتاد. بازیکن تصمیمش را گرفت.
ما به نیکلاس پیشنهاد بسیار بسیار خوبی ارائه کردیم. او ثبات داشت و اخیراً با اعتماد به نفس بازی می کرد. ما هنوز تا پایان فصل به همین سطح و عملکرد او نیاز داریم اما حد و حدودهای اقتصادی مشخصی داریم. گاهی شما به توافق نمی رسید، این اتفاق ها رخ می دهد. گزینه جانشین زوله؟ ما همیشه به تمام گزینه ها توجه می کنیم. ما در پست زوله گزینه های زیادی داریم. البته که بازیکنانی را نیز در نظر داریم. ما لوکاس هرناندز داریم، اوپامکانو که مدافع فوق العاده ای است، استعدادی چون نیانزو. پاوار نیز می تواند در این پست بازی کند.
تولیسو؟ این که الان در چه سطحی بازی می کند و چه عملکردی دارد، فوق العاده است. او نشان داد که قادر به انجام چه کارهایی است. هیچ چیزی برای ما بهتر از این نیست که بازیکنان در سطحی بالا بازی کنند و به بالاترین سطح بازی خود باز می گردند. تمدید قراردادهای نویر، مولر، لواندوفسکی و گنابری؟ ناگفته نماند که ما با همه این بازیکنان تبادل نظر می کنیم تا بفهمیم آن ها چه می خواهند. این موضوع در دستور کار ما برای آینده قابل پیش بینی و نزدیک وجود دارد.
آینده لواندوفسکی؟ او یک پدیده مطلق است. نه فقط به خاطر گلزنی های متداوم او، بلکه همچنین به خاطر سطحی که سال هاست در آن بازی می کند. البته که ما سعی خواهیم کرد روبرت را در تیم خود حفظ کنیم. هر کاری بتوانیم انجام می دهیم تا روبرت را تا بیشترین زمان ممکن در تیم خود نگه داریم. هالند؟ من در مورد بازیکنان باشگاه های دیگر صحبت نخواهم کرد.

  صالح حمیدزیچ؟ من مدت زیادی است که با حسن کار می کنم. ما خیلی خوب با هم کار می کنیم. وقتی به تیمی که او ساخته و موفقیت های این تیم نگاه می کنید، این ها خودش گویای همه چیز است. به خوبی می توانم تصور کنم حسن برای مدت زیادی در بایرن مونیخ می ماند. ناگلزمان؟ شگفت انگیز است که او چقدر سریع ایده های خود را به تیم منتقل کرد و تیم را با تفکرات خود ساخت. شما می توانید ایده های او را در زمین و نحوه فوتبال بازی کردن ما ببینید. ما دیگر گل های زیادی دریافت نمی کنیم اما هنوز فوتبال جذابی بازی می کنیم. یولیان همه این ها را در همین سن کم به ارمغان آورده است.
جدایی بازیکنان به صورت آزاد؟ بایرن مونیخ تنها باشگاهی نیست که چنین مشکلی دارد. اگر به بازار نقل و انتقالات نگاه کنید، شما خواهید دید که این چیزی است که شیوع کرونا برای ما به ارمغان آورده است. مثلاً ام باپه را ببینید. باید به روش خودمان روی این قضیه کار کنیم. از سوی دیگر، این قضیه به ما فرصت این را می دهد تا بازیکنانی را به صورت آزاد جذب کنیم. بایرن مونیخ باشگاه بسیار جذابی است. فکر می کنم برای ما فرصت ها بیشتر از ریسک ها هستند.
جدایی زوله شما را ناراحت می کند؟ بله البته. صحبت های ما با نیکلاس یک ماه طول کشید. فکر می کنم او در پنج سال گذشته در این باشگاه عملکرد بسیار خوبی نشان داده است. او یکی از بهترین مدافعان وسط حال حاضر دنیاست. فکر می کنم ما همیشه به او احترام گذاشتیم و تحسینش کردیم. نقل و انتقالات؟ این مهم است که در تجارت فوتبال از نظر دستمزدها شرایط خوبی داشته باشیم. من در حال حاضر بسیار خوش بین هستم که اتفاقات مثبتی رخ دهد. این به ما به عنوان باشگاه بایرن مونیخ، به عنوان یک باشگاه سنتی، اجازه می دهد تا بتوانیم همچنان به آینده نگاهی مثبت داشته باشیم. ما هنوز رقابت طلب هستیم. بایرن مونیخ موفق شده حتی بودجه بسیار بالا همیشه در اوج بازی کند. چالش همیشه یکسان است. من نسبت به آینده بسیار مثبت هستم.
مقایسه خودت و نویر؟ آیا نویر تا 40 سالگی می تواند بازی کند؟ بله، او قطعاً می تواند. مانوئل در حال شکستن تمام رکوردهاست و رکوردی را برای من باقی نگذاشته است. من به او گفتم کمی از رکوردها را به نام من باقی بگذارد اما او بسیار جاه طلب است و نشانه ای از خستگی از خود نشان نمی دهد. او رهبر تیم است. او می تواند این را ببیند و بشنود. او مثال بارزی از بازیکنی است که هرگز راضی نمی شود. او هنوز برای بازی برای مدتی طولانی بسیار تواناست. من وقتی بازنشسته شدم، 38 یا 39 ساله بودم. برای من دیگر کافی بود. مانوئل متفاوت است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.