چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

ارلینگ هالند: هنوز هم می‌توانم از هر لحاظ پیشرفت کنم؛ هدفم مصدوم نشدن است

ارلینگ هالند: هنوز هم می‌توانم از هر لحاظ پیشرفت کنم؛ هدفم مصدوم نشدن است

ارلینگ هالند می‌گوید باید از صحبت‌های چند وقت پیش او عبور کرد؛ صحبت‌هایی که در آن گفته بود دورتموند او را برای تصمیم گیری در مورد آینده‌اش تحت فشار قرار داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، مهاجم تیم ملی نروژ تا سال ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد ولی گفته می‌شود از تابستان آینده با یک بند آزادسازی ۷۰ میلیون یورویی در دسترس خواهد بود. هالند در خصوص این که چرا مهم بود وضعیتش را به طور شفاف با رسانه‌ها در میان بگذارد، گفته است:

نمی‌خواهم خیلی در این رابطه صحبت کنم ولی احساس کردم وقت این رسیده است که چیزی بگویم. خیلی‌ها در حال حرف زدن بودند، خلاصه این طور شد که من هم حرف زدم. حالا نمی‌خواهم چیز زیادی بگویم. گفتنی‌ها را گفتم و حالا از آن عبور خواهیم کرد.
هالند از زمان پیوستن از سالزبورگ به دورتموند، طی ۷۹ بازی ۸۰ گل زده است ولی در ۲۱ سالگی عطش زیادی برای پیشرفت هر چه بیشتر دارد.

به نظرم می‌توانم از تمامی جهات پیشرفت کنم. اگر بگویم در تمام کنندگی خوب هستم، می‌دانم که می‌توانم در تمام کنندگی خیلی بهتر شوم. همچنین می‌توانم سریع‌تر شوم، پس برای پیشرفت کردن خیلی جا دارم. همچنین می‌توانم از نظر قوای جسمانی قوی‌تر شوم. اما اگر قرار باشد در یک زمینه بهتر شوم، آن مصدوم نشدن است چون اگر مصدوم نشوم بازی‌های خیلی بیشتری انجام خواهم داد و کارایی بهتری خواهم داشت. اگر در مورد اهدافم در سال ۲۰۲۲ سوال بپرسید، می‌گویم مصدوم نشدن؛ هدفم در باقی دوران حرفه‌ای هم همین است. این قسمت مهم ماجراست.

هالند در مورد مصدومیت عضلانی‌ای که به تازگی گریبانگیرش شده است، اضافه کرد:

اوضاع خوب پیش می‌رود. من به خوبی تمرین می‌کنم و به زودی بر می‌گردم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.