چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

خسته از استعفاهای نمایشی

خسته از استعفاهای نمایشی
مرتضی رضایی
مرتضی رضایی خبرنگار

پول نیست، پول نگرفتیم، قراردادهای‌مان مانده و هزار و یک دست از همین حرف‌ها. دیگر گوش‌های‌مان پر شده است از این کلمات. قبول داریم که ساختار فوتبال ما غلط است، قبول داریم که پرداختی‌ها عقب می‌افتد و قبول داریم که همه جای این فوتبال فشل ما می‌لنگد اما آقایان فوتبالیست شما هم کمی دست از این رفتارها بردارید.

ایران ورزشی - پول نیست، پول نگرفتیم، قراردادهای‌مان مانده و هزار و یک دست از همین حرف‌ها. دیگر گوش‌های‌مان پر شده است از این کلمات. قبول داریم که ساختار فوتبال ما غلط است، قبول داریم که پرداختی‌ها عقب می‌افتد و قبول داریم که همه جای این فوتبال فشل ما می‌لنگد اما آقایان فوتبالیست شما هم کمی دست از این رفتارها بردارید. تا کی فشار روی باشگاه و تا کی تلنگر زدن روی اعصاب هوادار؟ امروز یا نهایتاً فردا همه چیز عادی می‌شود و پیامک واریز پول که به حساب‌تان بیاید همه چیز می‌شود گل و بلبل. دوباره یک منت سر هواداران و دوباره جملاتی از این قبیل که «قلب ما به عشق هواداران می‌تپد»، «به خاطر این پیراهن و رنگ قرمزش برگشتم» و... بریزید دور این کلیشه‌های نخ‌نما شده را.
اگر استعفا داده‌اید یعنی به دلیل وضعیت موجود و شرایطی که بارها و بارها از آن آگاهی داشته‌اید یک تصمیم گرفته‌اید. می‌شود این بار روی تصمیمی که گرفته‌اید بمانید؟ می‌شود این‌بار نه از هوادار مایه بگذارید و نه روی لوگو و رنگ پیراهن تعصب داشته باشید؟ یک بار یکی از این استعفاهایی که داده‌اید نمایشی نباشد و بگذارید حداقل تکلیف یک بار برای همیشه روشن شود. می‌دانیم شرایط بد است و وضعیت اقتصادی چندان خوشایند نیست اما نیم نگاهی هم به وضعیت کلی جامعه بیندازید. مردم کف کوچه و خیابان که با عشق لباس تیم‌های هواداری‌شان را می‌پوشند، بدون بهانه عاشق هستند و آنجا که باید پشت تیم‌شان می‌ایستند. می‌دانیم شما هم زندگی‌تان را بر پایه قراردادهایی که می‌بندید جلو می‌برید اما حداقل محتاج نان شب نیستید و خیلی از دغدغه‌های مردم را ندارید. آقایان؛ خسته‌ایم از این همه استعفای نمایشی، خسته‌ایم...

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.