چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

لیونل اسکالونی: بهترین تصمیم برای مسی این بود که در پاریس بماند

لیونل اسکالونی: بهترین تصمیم برای مسی این بود که در پاریس بماند

لیونل اسکالونی در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو آلبی سلسته، تیم ملی آرژانتین چند ماه قبل توانست راهیابی اش به جام جهانی 2022 قطر را قطعی کند و دیگر به مانند 4 سال قبل نگرانی بابت این ماجرا نخواهد داشت. مدافع عنوان قهرمانی کوپا آمریکا، طی روزهای آینده به ترتیب مقابل شیلی و کلمبیا (بامداد همین جمعه و بامداد چهارشنبه هفته بعد) صف آرایی می کندو لیونل اسکالونی در کنفرانس مطبوعاتی که برگزار کرده در خصوص شرایط بازیکنانش و دعوت نشدن لیونل مسی می گوید:

والتر ساموئل، روبرتو آیالا و دیگو پلاسنته از این پس جزوی از کادر فنی تیم ملی آرژانتین خواهند بود. الکسیس مک آلیستر به کرونا مبتلا شده و بوئندیا که با او در تماس بوده، همراه ما سفر نخواهند کرد.
غیبت مسی؟ مشخصا دوست داشتیم که لئو را اینجا و کنار خودمان داشته باشیم. من با او صحبت کردم و به من گفت که ابتلا به کرونا اثرات زیادی رویش گذاشته است. بسیار مهم است که حال او بهبود یابد و به همین دلیل فکر کردیم بهترین تصمیم برای او، ماندن در باشگاهش است. بازیکنانی داریم که می توانند نقش جانشین مسی را ایفا کنند.
ترکیب تیم؟ غیرممکن است که الان بتوانم چیزی به شما بگویم، ما ابتدا باید به شیلی برویم، تست کرونا بدهیم و بعد ببینیم که در چه شرایطی قرار داریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.