چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

رئیس فدراسیون فوتبال مصر: کی روش به تیم شخصیت داده؛ او تا آخرین بازی انتخابی جام جهانی مربی ما است

رئیس فدراسیون فوتبال مصر: کی روش به تیم شخصیت داده؛ او تا آخرین بازی انتخابی جام جهانی مربی ما است

تیم ملی مصر با پیروزی مقابل مدافع عنوان قهرمانی جام ملت های آفریقا به مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها راه یافت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، تیم ملی فوتبال مصر روز گذشته در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا 2022 به مصاف ساحل عاج رفت. این بازی در وقت های قانونی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشید.

در نهایت تیم ملی مصر با هدایت کارلوس کی روش سرمربی اسبق ایران با نتیجه 5 بر 4 برنده این دوئل نفس گیر شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا شد.

پیش از این اخبار متعددی درباره احتمال برکناری کارلوس کی روش در رسانه های مصر شنیده می شد. اما جمال علام رئیس فدراسیون فوتبال مصر برای همیشه به این شایعات پایان داد.

رئیس فدراسیون فوتبال مصر عنوان کرد:

کی روش در اولین بازی خودمان در جام ملت های آفریقا مقابل نیجریه با ترکیب جدیدی وارد زمین شد و قصد داشت همه را غافلگیر کند. اما بعد از آن، همه بازیکنان به پست های سابق خود برگشتند.
وی افزود:

تیم ملی مصر با هدایت کی روش شخصیت خود را نشان داده و روحیه ای را دوباره کسب کرده است. ما همیشه از کادر فنی و بازیکنان تا آخرین لحظه حمایت می کنیم.
رئیس فدراسیون مصر درباره آینده کی روش گفت: کی روش تا آخرین بازی ما در انتخابی جام جهانی 2022 مقابل سنگال، همراه ماست.

رئیس فدراسیون مصر با این حرف ها شایعات برکناری کی روش را تکذیب کرد. همچنین به سرمربی اسبق ایران هشدار داد اگر به جام جهانی صعود نکند، به منزله برکناری اش است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.