دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

بوفون: اگر جای دیبالا بودم، با حقوق کمتر هم در یوونتوس می ماندم؛ دوست دارم در جام جهانی 2026 بازی کنم!

بوفون: اگر جای دیبالا بودم، با حقوق کمتر هم در یوونتوس می ماندم؛ دوست دارم در جام جهانی 2026 بازی کنم!

جانلوئیجی بوفون می گوید دوست دارد در جام جهانی 2026 به همراه تیم ملی کشورش به میدان برود.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، جانلوئیجی بوفون، دروازه بان اسطوره ای باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا امروز 44 ساله شد و به همین مناسبت نشریه گاتزتا گفتگویی با این دروازه بان داشته و در مورد مسائل مختلف با بوفون صحبت کرده است. صحبت های این دروازه بان کهنه کار را در ادامه می خوانید:
جذب ولاهوویچ توسط یوونتوس
خریدی بزرگ و غافل گیر کننده است. ولاهوویچ در کنار ام باپه و هالند بهترین بازیکن جوان دنیای فوتبال است. او کیفیتی متفاوت دارد و انقلابی در پست بازیکن شماره 9 ایجاد کرده است. او از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند است. در دوران من، هیچ بازیکنی با قد یک متر و 90 انقدر سرعتی نبود.
دیبالا
اگر من جای دیبالا بودم، با حقوقی کمتر هم در یووتوس می ماندم اما در صورتی که حس می کردم قدرم دانسته می شود. اگر جای سران یوونتوس بودم، دوست داشتم زوج خط حمله تیمم متشکل از ولاهوویچ و دیبالا باشد.
دیگر به حضور در این جام امیدوارم نیستم. جام جهانی را همیشه بهانه ای می کردم برای پاسخ دادن به کسانی که می پرسیدند چرا هنوز بازی می کنم اما حقیقت این است که به بازی کردن ادامه می دهم چون در حال انجام کاری هستم که سایرین انجام نمی دهند ولی شرایط جوری است که باید درک کنم حضورم در جام جهانی قطر غیرممکن است. مشکلی ندارم و باید به تصمیمات هوشمندانه روبرتو مانچینی احترام بگذارم. او باید بهترین گزینه ها را انتخاب کند و مراقب تیمش باشد. دروازه بان های خوبی داریم.
می تواند خطرناک باشد. باید به مانچینی اعتماد داشته باشیم. او پشت کارهایش منطق دارد. نمی دانم دعوت بالوتلی کار درست یا اشتباهی است اما منطق دارد.
باید ببینیم فصل را در پارما چطور به پایان می رسانیم. نسبت به مردم پارما که محبتی بی اندازه به من دارند احساس مسئولیت می کنم. اگر ایتالیا به جام جهانی صعود نکند، شاید در جام های جهانی بعدی بازی کنم، تعجب نمی کنم اگر در 48 سالگی هم هنوز آماده باشد. مایکل جوردن دوست داشت تا 50 سالگی بازی کند و او را درک می کنم. هر چه که باشد، حرف هایم را در زمین مسابقه می زنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.