دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

نارضایتی رونالدو از قیمتش در ترنسفرمارکت؛ ستاره پرتغالی مسئولان سایت را بلاک کرد!

نارضایتی رونالدو از قیمتش در ترنسفرمارکت؛ ستاره پرتغالی مسئولان سایت را بلاک کرد!

کریستیانو رونالدو در گفتگو با مسئولان سایت ترنسفرمارکت بعد از ابراز ناراحتی از ارزش تعیین شده برای او در بازار نقل و انتقالات، مسئولان این سایت را بلاک کرد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از اتلتیک، وب سایت ترنسفر مارکت یکی از سایت های مرجعی است که اطلاعات جامعی از بازیکنان فوتبال سراسر دنیا و ارزش آنها در نقل و انتقالات را گردآوری کرده است. با این حال گویا کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال از ارزش گذاری این سایت در مورد خودش رضایت نداشته است.
سایت ترنسفرمارکت در ماه مارس 2020 در مطلبی تیم منتخب بازیکنانی که ژرژ مندس مدیر برنامه های آنها است را منتشر کرده و در این مطلب ارزش رونالدو را 75 میلیون یورو برآورد کرده است. با این حال رونالدو معتقد بوده ارزشی بسیار بیشتر دارد و در این زمینه با سران ترنسفرمارکت نیز صحبت کرده است. کریستین شوارتس، یکی از مدیران سایت ترنسفرمارکت در این باره به اتلتیک گفت:
رونالدو در ابتدا یک پیام به مسئولان بخش رسانه ای ما زد و جوابش را دادیم و گفتیم با توجه به قیمت بازیکنانی در رده سنی شما، با فاصله در رده اول هستید. رونالدو چیزی بین 30 تا 50 میلیون پوند با نفر بعدی در لیست اختلاف قیمت داشت. بعد از این که جوابش را دادیم، برایمان چند شکلک فرستاد و سپس ما را بلاک کرد!
البته شوارتز خاطره را اشتباه به یاد دارد. او می گوید که داستان مربوط به فهرستی از ارزش بازیکنانی با سن 33 سال یا بیشتر است اما در واقع ناراحتی رونالدو به فهرست تیم منتخب مندس مربوط است که در آن برناردو سیلوا 100 میلیون یورو و 25 میلیون یورو بیشتر از رونالدو ارزش گذاری شده است.
رونالدو در حال حاضر در سایت ترنفسفر مارکت 35 میلیون یورو ارزش گذاری شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.