دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

پیشنهاد 45 میلیون یورویی دورتموند برای جانلوکا اسکاماکا

پیشنهاد 45 میلیون یورویی دورتموند برای جانلوکا اسکاماکا

با وجود تجربه ناموفق چیرو ایموبیله در دورتموند، زنبورها در نظر دارند یک مهاجم ایتالیایی دیگر خریداری کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  گاتزتا دلو اسپورت، جانلوکا اسکاماکا، مهاجم 23 ساله باشگاه ساسولو و تیم ملی ایتالیا یکی از گزینه‌های بالقوه جانشینی ارلینگ هالند در دورتموند است و غول‌ زرد فوتبال آلمان، پیشنهاد اولیه خود برای جذب اسکاماکا را تقدیم سران ساسولو کرده است. بروسیا دورتموند برای به خدمت‌گیری جانلوکا اسکاماکا، پیشنهادی 45 میلیون یورویی به ساسولو ارائه کرده و آماده است پس از جذب اسکاماکا، او را تا پایان فصل جاری به ساسولو قرض دهد. ارلینگ هالند به احتمال قریب به یقین در تابستان، دورتموند را ترک می‌کند و سران این باشگاه آماده جذب جانشین او هستند.

جووانی کارنوالی، مدیر ورزشی ساسولو در خصوص پیشنهاداتی که برای گلزن جوان تیمش دریافت کرده، هفته گذشته گفته بود:

برای اسکاماکا، تماس‌هایی از تیم‌های ایتالیایی داشته‌ایم اما پیشنهادات جدی‌تر از طرف تیم‌های غیر ایتالیایی است. تیم‌های ایتالیایی در حال حاضر توان چندانی برای سرمایه‌گذاری قابل توجه ندارند. خوشبختانه تیم‌های خارجی، اسکاماکا را می‌خواهند.
با توجه به انتقال 75 میلیون یورویی دوشان ولاهوویچ به یوونتوس، اینتر تنها مشتری جانلوکا اسکاماکا میان تیم‌های ایتالیایی است. جوزپه ماروتا به شدت مشتاق است این مهاجم 23 ساله را به جوزپه مه آتزا بیاورد و برگ برنده او، تمایل بازیکن برای ماندن در سری آ است. ساسولو، اینتر را از پیشنهاد دورتموند آگاه کرده اما از طرف دیگر، اسکاماکا اینتر را باشگاهی ایده‌آل برای پیشرفت کردن می‌داند و احتمالا پیشنهاد دورتموند را رد خواهد کرد. لورنتزو لوکا، مهاجم 201 سانتی‌متری باشگاه پیزا، گزینه جانشینی اسکاماکا در ساسولو است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.