پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

نقل و انتقالات لیگ برتر

شوخی سپاهان با پرسپولیس؛ سه بازیکن فیکس شما را می‌خواهیم!

شوخی سپاهان با پرسپولیس؛ سه بازیکن فیکس شما را می‌خواهیم!

با اینکه بحث نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران یک هفته است جدی شده و باشگاه‌ها به دنبال تقویت خود هستند، اما جابه‌جایی شاخصی اتفاق نیفتاده و شاهد انتقال بزرگی نبودیم ولی در این بین، تیم‌های مدعی فقط ستاره می‌خواهند تا گره‌گشای کارشان باشد و ضعف‌هایشان را پوشش بدهد. پرسپولیس و سپاهان، دو مدعی قهرمانی سال گذشته که در این فصل هم رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند، در بازار زمستانی هنوز خریدی انجام نداده‌اند و با هیچ بازیکنی هم به‌صورت قطعی قطع هم

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ با اینکه بحث نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران یک هفته است جدی شده و باشگاه‌ها به دنبال تقویت خود هستند، اما جابه‌جایی شاخصی اتفاق نیفتاده و شاهد انتقال بزرگی نبودیم ولی در این بین، تیم‌های مدعی فقط ستاره می‌خواهند تا گره‌گشای کارشان باشد و ضعف‌هایشان را پوشش بدهد.     پرسپولیس و سپاهان، دو مدعی قهرمانی سال گذشته که در این فصل هم رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند، در بازار زمستانی هنوز خریدی انجام نداده‌اند و با هیچ بازیکنی هم به‌صورت قطعی قطع همکاری نکرده‌اند، اما بدون‌شک هر دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران طی روزهای آینده از بازیکنان جدیدشان رو نمایی می‌کنند. در شرایطی که جذب ستاره در نیم‌فصل دشوار و به‌نوعی ناممکن است و بازیکنان تحت قرارداد هستند و امکان فسخ قراردادشان وجود ندارد، باشگاه‌ها ازجمله پرسپولیس، استقلال، سپاهان و ... مجبور هستند هزینه کنند و در قبال جذب بازیکن، مبالغ سنگین و بعضا چند میلیاردی بپردازند؛ کاری که فولاد خوزستان انجام داد و علیرضا کوشکی را از پیکان به خدمت گرفت. 

در این بین یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های یحیی گل‌محمدی نیز جذب بازیکن با کیفیت در یکی دو پست متفاوت است  تا آنها بتوانند در دور برگشت لیگ برتر و رقابت‌های جام حذفی با قدرت بیشتری نسبت به نیم‌فصل اول ظاهر شوند و دوباره به صدر جدول برگردند که در همین راستا، نخستین اقدام سرخ‌پوشان هدف قرار دادن بازیکنان سپاهان بود. باشگاه پرسپولیس بنابر درخواست یحیی گل‌محمدی، اخیرا نامه‌ای به باشگاه سپاهان ارسال کرد و از این تیم درخواست کرد شرایط خود را برای انتقال دو بازیکنی که در نامه اشاره داشته‌اند، عنوان کند که جواب عجیبی برای آنها ارسال شد.   

مهدی ترابی ، وحید امیری و مهدی عبدی سه ستاره‌ای هستند که باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای درباره شرایط انتقال آنها از پرسپولیس جویا شده است.     باشگاه سپاهان که شایعات زیادی پیرامون جدایی ستاره‌هایش ازجمله دانیال اسماعیلی‌فر، شهریار مغانلو، سجاد شهباززاده، سروش رفیعی و ... پیش از شروع نقل و انتقالات زمستانی وجود داشته، در واکنش به نامه پرسپولیس برای جذب دو بازیکنی که اسامی آنها به‌صورت رسمی اعلام نشده، پاسخ منفی داده است. سپاهانی‌ها علاوه بر اینکه دست رد به درخواست پرسپولیس برای جذب بازیکن از تیم اصفهانی داشته‌اند‌، در یک نامه جداگانه یک درخواست غیرمنتظره کرده‌اند.   

 باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به پرسپولیس عنوان کرده شرایط فروش سه ستاره مهم تیم ‌مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی را در نقل و انتقالات زمستانی را بگوید تا به‌نوعی با این درخواست، اقدامی تلافی جویانه از سرخ‌پوشان انجام داده باشد! البته که به نظر می‌رسد هیچ انتقالی بین این دو تیم در این زمستان اتفاق نخواهد افتاد؛ مگر آنکه یک بازیکن در یک عملیات غیرممکن شخصا رضایتنامه خود را از باشگاه دریافت کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.