شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

فرنکی دی یونگ: اکنون بارسلونا شاید بهترین نباشد اما هنوز هم زیباترین باشگاه جهان است

فرنکی دی یونگ: اکنون بارسلونا شاید بهترین نباشد اما هنوز هم زیباترین باشگاه جهان است

فرنکی دی یونگ در سال 2019 در انتقالی به ازای 75 میلیون یورو، از آژاکس به بارسلونا پیوست. هر چند که در ابتدا امید های زیادی به درخشش این هافبک هلندی در بارسلونا وجود داشت، اما با گذشت زمان و افول بارسلونا، دی یونگ نیز نتوانست عملکرد درخشان خود در هلند را در اسپانیا هم تکرار کند و اکنون روز های سختی را پشت سر می گذارد.

به گزارش ایران ورزشی، حال فرنکی دی یونگ در مصاحبه با شبکه هلندی NOS در مورد تغییر ذهنیتش نسبت به بارسلونا، انتقادات و برخی دیگر از موضوعات صحبت کرده است. اگرچه افول بارسلونا به احساسات این بازیکن ضربه زده است اما به نظر نمی رسد که در ذهنیت او نسبت به این باشگاه تغییری ایجاد شده باشد. دی یونگ در اینباره گفت:

ذهنیت من در مورد بارسلونا تغییری نکرده است، در حال حاضر شاید بارسلونا بهترین باشگاه جهان نباشد، اما هنوز هم زیباترین باشگاه جهان است.
دی یونگ در مورد نیمکت نشینی مقابل اتلتیک بیلبائو در کوپا دل ری:

  این معنی را ندارد که من از تیم کنار گذاشته شده ام، در این 3 سال به ندرت جزو ترکیب اصلی نبودم، با این حال بازی های زیادی پیش روی خود داریم و طبیعی است چند باری را نیمکت نشین شوم.
در این مدت مخصوصا در این فصل، رسانه های اسپانیایی انتقادات زیادی را روانه این هافبک هلندی کرده اند. دی یونگ در مورد این انتقادات گفت:

  من عاشق فوتبال هستم و به همین خاطر اخبار را دنبال می کنم. من گاهی اوقات این احساس را دارم که مردم اصلا بازی را تماشا نمی کنند یا اگر هم می کنند، نظراتشان از مفسران و تحلیلگران تاثیر گرفته است. اگر همه از یکدیگر تقلید کنند، فضای بدی به وجود می آید. من هرگز از یک حدی بیشتر افت نمی کنم و اما در این فصل هنوز به نقطه اوج خودم نیز نرسیده ام. من می توانم بهتر از این باشم و چیز های بیشتری را برای تیم به ارمغان بیاورم. می توانم خیلی بهتر از الانم باشم.
دی یونگ در مورد اینکه ترجیح می دهد چه نقشی را در زمین فوتبال بر عهده داشته باشد، گفت:

  بهترین شرایط برای من زمانی است که مدام توپ را دریافت می کنم، اما اکنون لحظاتی وجود دارد که باید بیشتر منتظر رسیدن توپ بمانم و تلاش بیشتری برای به دست آوردن توپ کنم، در گاهی اوقات نیز به توپ نمی رسم. فکر نمی کنم سبک بازی من مناسب چنین شرایطی باشد.
دی یونگ در مورد اینکه آیا دلتنگ باشگاه پیشین خود، آژاکس هست یا خیر، گفت:

  البته، در آژاکس واقعا لحظات خوبی داشتم و دلم برای آن لحظات تنگ شده است، اما اینطور نیست که اکنون بخواهم به آژاکس برگردم. من در بارسلونا خوشحال هستم. موقعی که نتایج خوبی را بتوانیم کسب کنیم، انتقاد ها به مرور کمتر خواهد شد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.