سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱

انتقاد تند ابراهیم شکوری از محمدحسن انصاری فرد

انتقاد تند ابراهیم شکوری از محمدحسن انصاری فرد

معاون سابق باشگاه پرسپولیس از عملکرد مدیریتی محمدحسن انصاری فرد انتقاد کرد

به گزارش ایران ورزشی، ابراهیم شکوری، قائم مقام، سخنگو و معاون اجرایی سابق باشگاه پرسپولیس که چند ماهی است فعالیتی در این باشگاه ندارد، شب گذشته در فضای مجازی لایوی اینستاگرامی را همراه کاوه علی اسماعیلی، مدیر روابط عمومی سابق باشگاه پرسپولیس برگزار کرد و در این گفتگویی که حدودا یک ساعت به طول انجامید، در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس صحبت کرد.

شکوری در این گفتگو مهم ترین دلیل مشکلات باشگاه پرسپولیس را مدیریت ناکارآمد برخی مدیران سابق این تیم و قراردادهای عجیبی و غریبی تلقی کرد که در گذشته بسته شده است. او به نوعی با نام آوردن از محمدحسن انصاری فرد و قراردهایی که در زمان مدیریت او منعقد شده گفت:

ای کاش محمدحسن انصاری فرد توضیحی در مورد این قراردادها می داد که بر چه مبنایی منعقد شده است. برای مثال سفر ما به گوای هند حدود 2 میلیارد و 800 میلیون تومان هزینه داشت، آن‌ وقت انصاری فرد با قهوه بن مانو برای تبلیغ پشت پیراهن قراردادی 2 میلیاردی بسته بود.
او با اشاره به بدهی هایی که از زمان مدیریت انصاری فرد به جا مانده ادامه داد:

اگر مدیرعاملی که برای باشگاه پرسپولیس انتخاب شد، بدهی های کالدرون، بودیمیر، خواکین، استوکس، اوساگونا و پدیده را نداشت خیلی راحت می توانست باشگاه را از نظر مالی بچرخاند. همین پرونده ها حدود 100 میلیارد تومان است که از زمان انصاری فرد به بدترین شکل ممکن بسته شده است.
گفتنی است طی یک سال گذشته انتقادات زیادی به 7 ماه مدیریت انصاری فرد در باشگاه پرسپولیس مطرح شده و جالب این که او هیچ توضیحی در خصوص این انتقادها، ابهامات و پرونده هایی که از زمان مدیریت او مانده، داده نشده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.