جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

با اسکوچیچ می‌توانیم به جام‌جهانی برسیم

جلالی: خانواده از بیکاری من راضی‌اند

جلالی: خانواده از بیکاری من راضی‌اند

مجید جلالی درست مانند فصل قبل، یکی از غایبان سرشناس نیمکت‌های لیگ برتر است. مربی باتجربه‌ای که فصل قبل توانست گل‌گهر را از موقعیت سقوط نجات بدهد و این تیم را در لیگ برتر حفظ کند اما حالا بیرون گود نشسته تا رقابت‌ها را از پای تلویزیون تماشا کند. مجید جلالی در گفت‌و‌گو با ایران ورزشی از شرایط این روزهای خود حرف می‌زند.

ایران ورزشیمجید جلالی درست مانند فصل قبل، یکی از غایبان سرشناس نیمکت‌های لیگ برتر است. مربی باتجربه‌ای که فصل قبل توانست گل‌گهر را از موقعیت سقوط نجات بدهد و این تیم را در لیگ برتر حفظ کند اما حالا بیرون گود نشسته تا رقابت‌ها را از پای تلویزیون تماشا کند. مجید جلالی در گفت‌و‌گو با ایران ورزشی از شرایط این روزهای خود حرف می‌زند.

 
این فصل هم از ابتدا هدایت تیمی را بر عهده نگرفتید تا یکی از غایبان سرشناس لیگ برتر باشید. شرایط چطور است؟ 
به هر حال این فرصت خوبی است برای بازسازی خودم تا بتوانم با قدرت به لیگ برگردم. باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرم. بازسازی علمی، بازسازی روحی و بازسازی جسمی. همه اینها را کنار هم انجام می‌دهم و این روزها را سپری می‌کنم. البته فصل قبل هم چنین اتفاقی برای من رخ داد و فکر می‌کنم از هفته هفتم به گل‌گهر رفتم و هدایت این تیم را بر عهده گرفتم.
 
پیشنهاد جدی نداشتید یا خودتان علاقه‌مند بودید بیرون بنشینید و هدایت تیمی را بر عهده نگیرید؟
 پیشنهاد که بود اما طوری نبود که بتوانم از آن استقبال کنم. یکی دو تیم با من صحبت کردند اما شرایط مهیا نبود و نمی‌خواستم بعد از کاری که در گل‌گهر انجام دادم و فشار بسیاری که به من وارد شد، شغل سخت دیگری را قبول کنم. 
 
دوری از فوتبال و تماشای بازی‌ها از تلویزیون سخت نیست؟
 چرا. بالاخره یک مربی دوست دارد همیشه فعال باشد و تجربه خود را در اختیار بازیکنان قرار بدهد اما این هم فرصتی است که می‌خواهم از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنم.
 
نظر خانواده چیست؟ راضی‌اند یا ناراضی؟
 خانواده که راضی‌اند و دوست دارند بیشتر کنارشان باشم، چون در این سال‌های اخیر همیشه فعالیت کرده‌‌ام و کمتر توانسته‌ام نزد خانواده باشم.
 
بعد از پیروزی ایران مقابل بوسنی، آیا می‌توان به تیم ملی با هدایت دراگان اسکوچیچ امیدوار بود؟
 اسکوچیچ از وقتی آمده توانسته سه مورد مهم را در تیم ملی جا بیندازد. در درجه اول اسکوچیچ موفق شده کاری کند که بازیکنان او را بپذیرند. دوم اینکه آن چیزی که برای آینده در ذهنش قرار دارد را اجرا کرده و موفق هم بوده. سوم اینکه به‌خوبی توانسته با بازیکنان ارتباط نزدیک برقرار کند و این یک فاکتور مهم برای موفقیت است. شما دیدید بازیکنان با چه حس و انگیزه بالایی مقابل بوسنی و در یک بازی تدارکاتی به میدان رفتند. این را با بازی با عراق که رسمی هم بود مقایسه کنید. بازیکنان در آن بازی چقدر انگیزه‌ داشتند و اینجا چقدر؟  اینها امیدوارمان می‌کند تا با این مربی به جام‌جهانی صعود کنیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.