یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

داور بازی میلان - اسپتزیا: امیدوار بودم شوت مسیاس گل نشود؛ فکر کردم ربیچ می خواهد مرا خفه کند

داور بازی میلان - اسپتزیا: امیدوار بودم شوت مسیاس گل نشود؛ فکر کردم ربیچ می خواهد مرا خفه کند

داور بازی جنجالی میلان اسپتزیا در مورد شب بدی که در سن سیرو پشت سر گذاشت صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ سن سیرو، دو هفته قبل. میلان در آخرین لحظات دیدار با اسپتزیا توسط جونیور مسیاس به گل برتری می رسد اما داور مسابقه، مارکو سرا این گل را به خاطر خطایی که لحظاتی قبل روی بازیکنان میلان انجام شده بود، نپذیرفت. سرا آوانتاژ اعلام نکرد تا میلان لحظاتی بعد از یک پیروزی حیاتی به شکست 2-1 برسد. سرا پس از آن بازی لحظات سختی را گذراند و اتحادیه داوران ایتالیا نیز به خاطر آن اشتباه رسما عذرخواهی کرد. خود مارکو سرا در مصاحبه جدیدش با اسکای اسپورتس در این خصوص می گوید:

من روی ربیچ و باستونی که داشت از پشت به او نزدیک می شد تمرکز کرده بودم. پیش خودم می گفتم که اگر باستونی او را لمس کند، خطا خواهد بود چون ربیچ داشت به سمت دروازه شوتزنی می کرد و او نمی توانست بدون ارتکاب خطا توپگیری کند. در این شرایط و وقتی که تمام تمرکزم روی آن صحنه بود، کل سناریو از دستم پرید، در حقیقت مسیاس را در موقعیت شوتزنی ندیدم، وقتی که توپ به او رسید، امیدوار بودم شوتش گل نشود.
واکنش بازیکنان میلان؟ ابتدا فکر کردم ربیچ قصد دارد مرا خفه کند اما فورا متوجه ماجرا شد. وضعیت من به مانند وقت هایی بود که خودش در اثر اشتباه، دروازه خالی خراب می کند! بعد از آن و در رختکن با برخی بازیکنان مواجه شدم، از جمله زلاتان، او به من گفت: "حالا نشان بده که قوی هستی" رفتار خیلی خوبی بود، بعدها متوجه آن شدم. روکی (رئیس کمیته داوران) نیز بعد از آن ماجرا به من زنگ زد و گفت که پشت هیچکس را خالی نمی کند و من به زودی دوباره به داوری برمی گردم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.