دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

آنچلوتی: تعویض های بیشتر را برای وقت های اضافه نگه داشته بودم؛ بازیکنی با کیفیت بنزما نداریم

آنچلوتی: تعویض های بیشتر را برای وقت های اضافه نگه داشته بودم؛ بازیکنی با کیفیت بنزما نداریم

بعد از شکست 1-0 مقابل اتلتیک بیلبائو در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری، رئال مادرید از گردونه رقابت ها کنار رفت تا فقط لالیگا و لیگ قهرمانان برای آنها باقی بماند.

به گزارش ایران ورزشی؛ کارلو آنچلوتی در پایان بازی به خبرنگاران گفت:
کروس و وینیسیوس خسته بودند. می خواستم در وقت های اضافه تعویض های بیشتری انجام دهم... این شکست ما را قوی تر می کند. می دانستیم که بازی سختی خواهد بود.
بیل و یوویچ و هازارد؟ چیزی برای گفتن ندارم. چیزی نیست. همین چیزها را در مورد سبایوس و وایخو هم می توانید بگویید... همگی در یک سطح هستند. ما بازیکنی با کیفیت و خصوصیات بنزما نداریم. او در حفظ مالکیت توپ خیلی به ما کمک می کند. همانطور که گفتم، ایسکو و کاماوینگا را به میدان فرستادم چون وینیسیوس و کروس خسته بودند. آنها را برای وقت های اضافه نگه داشته بودم اما متأسفانه اتلتیک به گل رسید.
بدترین بازی فصل؟ به هیچ وجه. بازی سختی بود. تا آخرین لحظه هم بازی برابر بود. نه این بدترین بازی ما نبود. امشب از عقب زمین نتوانستیم بازیسازی کنیم. این مشکلی بود که داشتیم. می خواستیم توپ را در میانه میدان حفظ کنیم و با کورتوا و کاسمیرو بازی کنیم، نه از کناره ها. بین دو نیمه هم راجع به آن صحبت کردیم اما موفق نشدیم. برنامه بازی خود را عوض نکردیم چون وقت های اضافه به ما کمک می کرد و به نفع ما بود، چون حریفان ما انرژی بیشتری صرف می کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.