دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

آرزوی موفقیت پاتریک ویرا برای رقیب دیرینه خود روی کین

آرزوی موفقیت پاتریک ویرا برای رقیب دیرینه خود روی کین

پاتریک ویرا و روی کین که زمانی کاپیتان های آرسنال و منچستر یونایتد بودند، یکی از جذابترین و نمادین ترین درگیری های تاریخ لیگ برتر را همراه با یکدیگر رقم زدند. آن ها در اوج قدرت منچستر یونایتد و آرسنال بین سال های 1996 تا 2004، 9 قهرمانی لیگ برتر را بین هم تقسیم کردند. مشهور ترین درگیری آن ها، مربوط به سال 2005 در تونل استادیوم پیشین توپچی ها، هایبری است. زمانی که هر 2 پیش از شروع بازی برای یکدیگر خط و نشان می کشیدند.

به گزارش ایران ورزشی، حال به نظر می رسد پس از گذشت سال ها از آن روز ها، ویرا و روی کین کینه های قدیمی خود را کنار گذاشته اند و اکنون روابط دوستانه تری با هم دارند. در روز های اخیر شایعاتی در مورد پیشنهاد ساندرلند به روی کین برای به دست گرفتن هدایت این باشگاه منتشر شده است. حال پت ویرا در مصاحبه ای با میرر در اینباره اظهار نظر کرده است:

البته، فکر می کنم در او این احساس وجود دارد که می خواهد دوباره این کار را امتحان کند و به نظرم اگر فرصتی برای او وجود داشته باشد، آن را قبول خواهد کرد و از آن استفاده می کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم.
ساندرلند اکنون در دسته سوم لیگ های انگلیس قرار دارد. سران این تیم پس از شکست 6 بر 0 مقابل بولتون واندرز، لی جانسون سرمربی خود را اخراج کرده و از آنموقع تاکنون به دنبال جایگزینی برای او هستند. گفتنی است کین در بین سال های 2006 تا 2008 هدایت ساندرلند را بر عهده داشته است و در اولین فصل خود موفق شد با این باشگاه به لیگ برتر صعود کند. از این رو او چهره ای محبوب بین هواداران ساندرلند است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.