دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات مدیرعامل سابق پرسپولیس

واکنش باشگاه سپاهان به اظهارات مدیرعامل سابق پرسپولیس

اظهارات سیدمجید صدری مدیرعامل سابق پرسپولیس در خصوص شهریار مغانلو، واکنش باشگاه سپاهان را در پی داشت

به گزارش ایران ورزشی ، جوابیه باشگاه سپاهان در خصوص صحبت های سیدمجید صدری را می خوانید:

مدیرعامل سابق پرسپولیس با توجیه ناتوانی خود در بازار نقل و انتقالات به خصوص جذب شهریار مغانلو این موضوع را با اظهارات خلاف واقع پاسخ داد!

در یک برنامه اینترنتی مجید صدری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در خصوص نحوه پیوستن شهریار مغانلو از سانتاکلارا به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهاراتی داشتند که یا نشان از بی اطلاعی ایشان از این موضوع است یا سعی دارند با فرافکنی و متوسل شدن به اظهارات خلاف واقع  سرپوشی بر عدم اقدام مناسب خود در بازار نقل و انتقالات و بحران‌های اداری و اجرایی پرسپولیس که میراث مدیریت ایشان در این باشگاه است بگذارند و بار دیگر اذهان هواداران شریف باشگاه پرسپولیس را که کماکان از عدم اخذ مجوز حرفه‌ای این باشگاه بزرگ و حذف از آسیا مکدر هستند را منحرف نماید.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اظهارات آقای صدری را قویا تکذیب می‌کند.

همانگونه که پیشتر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در جهت تنویر افکار عمومی جزئیات انتقال شهریار مغانلو از سانتاکلارا به سپاهان به طور شفاف رسانه‌ای کرده بود یادآور می‌شود، شهریار مغانلو و محمد محبی طبق توافق دو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و سانتاکلارا در نقل و انتقالات تابستانی معاوضه شده‌اند و باشگاه سپاهان هیچ مبلغی برای دریافت رضایتنامه مغانلو به سانتاکلارا پرداخت نکرده است. این در حالی است که محمد محبی فقط یک فصل دیگر با طلایی‌پوشان اصفهان و شهریار مغانلو با تیم پرتغالی دو سال دیگر قرارداد داشت، در پی آن و پس از مذاکرات متعدد فی ما بین دو باشگاه و همچنین بازیکن، شهریار مغانلو با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوست.

نحوه انتقال شهریار مغانلو به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گواهی بر ابتکار و اقدام مناسب این باشگاه در بازار نقل و انتقالات است که بدون پرداخت حتی یک دلار یکی از بهترین مهاجمان کشور را از اروپا به ایران ترانسفر می‌کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.