دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

الساندرو باستونی: بونوچی خواست صدمین بازی ملی اش را من انجام دهم؛ لواندوفسکی به جای عذرخواهی، شاکی بود

الساندرو باستونی: بونوچی خواست صدمین بازی ملی اش را من انجام دهم؛ لواندوفسکی به جای عذرخواهی، شاکی بود

باستونی گفت امیدوار است لئوناردو بونوچی را سربلند کرده باشد. او دیشب با پیراهن شماره 19 بونوچی به میدان رفت و بسیار خوب کار کرد.

به گزارش ایران ورزشی، لئوناردو بونوچی شب گذشته به دلیل مصدومیت مقابل لهستان غائب بود و آچربی و باستونی در قلب دفاع آتزوری ایستادند. در اردوی ایتالیا، از این بابت نگرانی هایی وجود داشت زیرا لهستان در خط حمله خود، روبرت لواندوفسکی را داشت و الساندرو باستونی تازه دومین بازی ملی اش را بعد از استونی تجربه می کرد. با این حال، الساندرو باستونی جوان به خوبی از عهده کار بر آمد. بونوچی با وجود مصدومیت، در کنار تیم مانده بود و در رختکن، پیراهن شماره 19 خودش را به باستونی داد تا با روحیه بیشتری به میدان برود. مدافع ایتالیایی اینتر در گفتگو با رای اسپورت گفت:

احساس راحتی داشتم. چهارشنبه هم مقابل استونی احساس خوبی داشتم. خوشبختانه در تیم ما مردان و بازیکنان بزرگی حضور دارند و آنها باعث شدند احساس کنم در خانه هستم. انتظارش را نداشتم که بونوچی پیراهنش را به من بدهد. به رختکن که رفتم، او پیراهن شماره 19 خودش را برای من گذاشته بود. بونوچی به من ماموریت داد تا صدمین بازی ملی اش را من انجام دهم و امیدوارم او را سربلند کرده باشم

در نیمه اول، روبرت لواندوفسکی با آرنج به چانه باستونی زد. اتفاقی که ایتالیایی ها معتقد بودند حداقل یک کارت زرد دارد. آیا لواندوفسکی عذرخواهی کرد؟

من خوبم. در آن لحظه درد داشتم و او به من ضربه زد. عذرخواهی نکرد. در واقع او شاکی هم بود! او از من مسن تر است. بنابراین بگذریم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.