دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

محمد نوری: برهانی گزینه خوبی برای آکادمی است

محمد نوری: برهانی گزینه خوبی برای آکادمی است

محمد نوری برای آرش برهانی در آکادمی استقلال آرزوی موفقیت کرد

به گزارش ایران ورزشی،  محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان در خصوص انتقال اللهیار صیادمنش به هال سیتی، به مهر گفت:

صیادمنش با اینکه تنها ۲۰ سال دارد اما ۳ سال است که حضور در فوتبال اروپا را تجربه می‌کند و در مسیر خیلی خوبی قرار دارد. او می‌تواند یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال ایران شود منوط به اینکه از مسیر پیشرفت و آموزش خارج نشود و تمرکزش را تنها روی فوتبال بگذارد. صیاد مثل یک گنج در فوتبال ایران است و نشان داد اگر فردی ظرفیت‌های بالا در فوتبال داشته باشد چگونه دیده می‌شود.
پیشکسوت آبی پوشان گفت:

صیادمنش می‌تواند یک الگوی خوب و مناسب برای همه بازیکنان جوان باشد. جوانان و نوجوانانی که به اشتباه مدعی هستند بدون پارتی و پول خرج کردن نمی‌توان رشد کرد، ببینند امثال صیاد منش و قایدی چطور تنها بر اساس توانایی‌های فردی و پشتکار در فوتبال پیشرفت کردند.

نوری در ادامه گفت:

به آرش برهانی که مدیریت آکادمی استقلال را بر عهده گرفته تبریک می‌گویم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. آرش از پیشکسوتان جوان و خوشنام استقلال است که تجربه کار کردن در سطوح پایه را هم دارد و می‌تواند با انرژی جوانی، انگیزه بالا و تجربه‌ای که دارد در این سمت منشا خیر باشد. آرش باید با مدیریت خوب در آکادمی بتواند استعداد هایی نظیر قایدی و صیادمنش را ابتدا کشف و سپس آنها را پرورش دهد تا کارخانه بازیکن سازی استقلال خروجی‌های خوبی برای تیم بزرگسالان داشته باشد.
پیشکسوت فوتبال سپس به رای کمیته اخلاق در خصوص محرومیت کنعانی زاده اشاره کرد و گفت:

از این رای واقعاً تعجب می‌کنم. واقعیت این است که رای کمیته اخلاق بد آموزی دارد و از این به بعد آنها نمی‌توانند در قبال بی اخلاقی‌ها در فوتبال واکنش نشان دهند. این رای یک‌جوری زبان آنها را در آینده مقابل بی اخلاقی‌ها کوتاه می‌کند. این رای می‌تواند ترویج بی اخلاقی کند و باعث شود اهالی فوتبال بی پروا تر از قبل از اصول اخلاقی عدول کنند. به شخصه از کمیته محترم اخلاق انتظار چنین مماشاتی با این پرونده نداشتم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.