پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

محرومیت و جریمه نقدی سهراب بختیاری زاده

محرومیت و جریمه نقدی سهراب بختیاری زاده

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های فوتبال و فوتسال صادر کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدا رتیم های فوتبال بانوان صبا مهر تبریز و تام اصفهان از سری رقابتهای لیگ دسته یک که قرار بود روز سوم بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم صبا مهر تبریز برگزار نشد. تیم صبا مهر تبریز بازنده اعلام شده و نتیجه سه بر صفر به سود تام اصفهان اعلام شد.

گفتنی است، این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

*جریمه نقدی برای سرمربی تیم استقلال خوزستان

دیدار تیم های فوتبال خوشه طلایی ساوه و استقلال خوزستان از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار که از سوی سهراب بختیاری زاده، سرمربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه( داور) رخ داد. وی سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

*جریمه نقدی برای تیم صنعت مس رفسنجان

مسابقه تیم های فوتسال هیات فوتبال اسفراین و صنعت مس رفسنجان که قرار بود روز 8 بهمن ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم صنعت مس رفسنجان برگزار نشد. تیم صنعت مس رفسنجان به دلیل انصراف از حضور در مسابقه سه بر صفر بازنده اعلام شد و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.

*محرومیت و جریمه نقدی برای مربی تیم جندی شاپور دزفول

دیدار تیم های فوتسال جندی شاپور دزفول و گهر زمین سیرجان از سری رقابتهای لیگ دسته اول برگزار که از سوی مسعود شیر مهد از تیم جندی شاپور دزفول تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری که موجب اخراجش شد و تکرار تخلفات و مضروب کردن داور که موجب صدور قرار دستور موقت برای وی شد، رخ داد.

وی به 12 ماه محرومیت از همراهی تیم و ورود به استادیوم های ورزشی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمنا با صدور این رای از دستور موقت صادره رفع اثر می شود.

گفتنی است، این رای از حیث محرومیت قابل تجدید نظر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.