پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

سعید عزت اللهی: وظیفه ما پیاده کردن تفکرات استراماچونی است

سعید عزت اللهی: وظیفه ما پیاده کردن تفکرات استراماچونی است

تیم فوتبال الغرافه فردا در رقابت های لیگ ستارگان قطر به مصاف الخور می رود.

به گزارش ایران ورزشی، سعید عزت اللهی هافبک ملی پوش کشورمان در نشست خبری این بازی حضور پیدا کرد و درباره شکست تیمشان در بازی قبل، گفت:

در ابتدا دوست دارم بگویم وقتی شما شکست می خورید، وضعیت آسانی نیست. فرقی نمی کند شما در فوتبال یا زندگی وقتی موفق نمی شوید، ناراحت می شوید. برای همه لحظه شکست سخت است اما این طبیعت فوتبال است.
او افزود:

شما در فوتبال صعود و نزول دارید و باید برای این شرایط آماده باشید. شما باید برای لحظات چالش برانگیز، شکست و ناراحتی آماده باشید. مهمترین چیز این است که بازیکنان از این شکست درس بزرگی گرفتند. این تجربه می تواند به ما در بازی های پیش رو کمک کند.

هافبک ایرانی درباره بازی با الخور، گفت:

ما بازی مهم و سختی را مقابل الخور داریم. تلاش می کنیم تا از اشتباهات خود در بازی قبل مقابل السد درس بگیریم و پیشرفت کنیم. من خوشبین هستم و می دانیم بازیکنان حرفه ای هستند و تلاش زیادی در تمرینات می کنند. امیدوارم در بازی فردا هوادارانمان را خوشحال کنیم.
عزت اللهی درباره نحو عملکردشان در بازی فردا مقابل الخور، گفت:

با چشم پوشی از جایگاه الخور در جدول مهم این است که در اوج آمادگی باشیم و تمرکز کامل داشته باشیم. چون شما در فوتبال بعضی وقت ها به دلیل جایگاه پایین رقیب در جدول فکر می کنید بازی آسانی دارید اما به نظرم کار آسانی نداریم. شما باید به تمام رقبا و به خصوص الخور احترام بگذارید.
هافبک ملی پوش ایرانی ادامه داد:

مهمترین چیز این است که ما تاکتیک های استراماچونی را در تمرینات به نحو احسن انجام دهیم و در روز بازی همه آنها را در زمین اجرا کنیم. ما به عنوان یک تیم واحد باید با تمام قوا وحدت داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.