پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: زوله تا پایان فصل حقوق می‌گیرد و باید از قابلیت‌هایش بهره ببریم

یولیان ناگلزمان: زوله تا پایان فصل حقوق می‌گیرد و باید از قابلیت‌هایش بهره ببریم

به نظر می رسد ناگلزمان نیز با طرح و ایده جدید در بوندسلیگا مخالفتی ندارد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی در مورد رویارویی با بوخوم، نیکلاس زوله، مصدومیت نویر و برخی دیگر از مسائل صحبت کرده است. ناگلزمان در مورد بازی مقابل بوخوم گفت:

ما برای این بازی مانند بازی های دیگر آماده می شویم. این بیشتر در مورد مسائل تاکتیکی است، اما مسائل احساسی نیز مهم هستند. ما می خواهیم فاصله خود را افزایش دهیم، می خواهیم برنده شویم. شما همیشه باید این احساسات را داشته باشید. آن ها یک تیم فیزیکی هستند که با انگیزه ای بالا بازی می کنند. بوخوم ثبات خوبی در بازی خود دارند و با برنامه ای مشخص پا به زمین می گذراند. آن ها در کناره ها سرعت بالایی دارند. اغلب نیز به دنبال فضای خالی پشت مدافعان هستند. این یکی از چالش های دفاعی ما برای فردا خواهد بود. همچنین دوستی بین هواداران 2 باشگاه وجود دارد که این به شما کمک می کند فضای خوبی ایجاد کنید.
ناگلزمان در مورد خروج زوله:

  گاهی می برید و گاهی می بازید. گاهی بازیکنی را با انتقال آزاد جذب می کنید و گاهی اوقات بازیکنی به صورت آزاد باشگاه را ترک می کند. من ناراحتم که او جمع ما را ترک می کند، زیرا مدت زیادی است که مربی او هستم.

ناگلزمان در مورد درخواست هواداران برای کنار گذاشته شدن زوله از ترکیب:

  به عنوان یک مربی وظیفه من ارزیابی عملکرد فعلی بازیکنان است. من بدون توجه به جزئیات قرارداد بازیکنان، آن ها را می سنجم. وضعیت هر بازیکن مشخص می کند آیا برای بازی مقابل حریف پیش رویمان مناسب است یا خیر. من نظرات هواداران را درک می کنم که می گویند زوله دیگر نباید اجازه بازی کردن داشته باشد. اما این مهم است که بدانید او تا 3 ژوئن حقوق دریافت خواهد کرد. ما باید از قابلیت های او استفاده کنیم. او این شخصیت را دارد که از تمام توان خود تا آخر استفاده کند. با وجود اینکه طرفداران کمی ناامید شده اند.
ناگلزمان در مورد طرح و ایده جدید پلی آف:

  من طرفدار بحث کردن درباره همه چیز هستم. هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید باید نسبت به گذشته بهتر شده باشد، اگر تصمیم گرفته شود که قرار است بهتر شود پس من آخرین کسی خواهم بود که با آن مخالفت خواهد کرد.
ناگلزمان در مورد تانگوی کواسی:

  او یک استعداد است، اما الان دیگر 18 سالش نیست. او بعضی اوقات مرتکب اشتباهاتی می شود. هنوز به ثبات کامل نرسیده است. شما برای به دست آوردن زمان بازی باید، با ثبات باشید. بیرون رفتن از این دور باطل زمان می برد. با این حال او اراده بالایی دارد. به عنوان یک مربی همیشه باید این احساس را داشته باشد که می توانید به بازیکنانتان بازی بدهید و اتفاق خاصی قرار نیست بیفتد. اشتباهات در خط حمله تاثیراتی مشابه با اشتباهات در خط دفاع ندارند. به عنوان یک بازیکن جوان در پست های هجومی شاید کار آسا نتری داشته باشید زیرا پس از اشتباه کردن بلافاصله تاوان آن را نمی دهید.
ناگلزمان در مورد مانوئل نویر و اولرایش:

  شما می توانید در هر شرایطی که تحت فشار و پرس حریف قرار گرفتید به مانوئل نویر اعتماد کنید. این یک مزیت بزرگ است. اولرایش هم می تواند اینکار را کند اما نه به خوبی مانوئل نویر، تنها 1 یا 2 نفر در اروپا هستند که می توانند این کار را مانند نویر انجام دهند. من به اولرایش و مدافعان اعتماد دارم. حتی اگر او گاهی مرتکب اشتباه هم شود، هیچ مشکلی نیست زیرا این بخشی از این کار است. اسون اولرایش یک دروازه بان با تجربه بالا در بوندسلیگا است. او دیگر 20 سالش نیست. اطمینان دارم که عملکرد خوبی از خود به نمایش خواهد گذاشت. او قبل تر نیز برای یک مدت طولانی جایگزین نویر شده بوده بود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.