یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

بوخوم 4 - بایرن مونیخ 2؛ مهمان‌کشی

بوخوم 4 - بایرن مونیخ 2؛ مهمان‌کشی

گلزنی لواندوفسکی هم مانع از شکست بایرن مونیخ نشد

ایران ورزشی - در چارچوب هفته بیست و دوم بوندسلیگا، بوخوم میزبان بایرن مونیخ بود. در نهایت بوخوم در خانه با 4 گل بایرن مونیخ را در هم کوبید. بایرن توسط لواندوفسکی در دقیقه 9 خیلی زود به گل رسید اما طولی نکشید که اجی در دقیقه 14 گل تساوی بوخوم را به ثمر برساند. در ادامه تا پایان نیمه اول بوخوم از اشتباهات مدافعان و اسون اولرایش نهایت استفاده را برده و بایرن را با 4 گل مجازات کرد. در نیمه دوم نیز بوخومی ها موفق شدند 2 گل دیگر به ثمر برسانند اما VAR نگذاشت که باخت بایرن مونیخ تحقیر آمیز تر شود.

بوخوم 0-1 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی (9): در یک کار تیمی زیبا، کینگزلی کومان توپ را برای روبرت لواندوفسکی در محوطه جریمه ارسال کرده و گل اول بایرن مونیخ به ثمر می رسد.

بوخوم 1-1 بایرن مونیخ؛ کریستوفر آنتوی اجی (14): در یک ضد حمله سریع از بوخوم، گریت هولتمن توپ را به اجی پاس داده، اجی با یک سر توپ زیبا نیکلاس زوله را فریب می دهد و گل اول بوخوم را به ثمر می رساند.

بوخوم 2-1 بایرن مونیخ؛ یورگن لوکادیا (38): با خطای هند دایوت اوپامکانو در محوطه جریمه، پنالتی به سود بوخوم گرفته می شود. لوکادیا پشت توپ ایستاده و با اینکه اولرایش جهت توپ را درست تشخیص می دهد، اما در مهار آن موفق نبوده و گل دوم بوخوم به ثمر می رسد.

بوخوم 3-1 بایرن مونیخ؛ کریستین گامبوآ (40): گامبوآ در یک و دو زیبا با اوسترهاگه و حرکت خوب فردی خود، به زیبای توپ را وارد دروازه بایرن مونیخ می کند و گل سوم بوخوم به ثمر می رسد.

بوخوم 4-1 بایرن مونیخ؛ گریت هولتمن (44): هولتمن با یک شوت ناگهانی و زیبا گل چهارم بوخوم را وارد دروازه اولرایش می کند.

بوخوم 4-2 بایرن مونیخ؛ روبرت لواندوفسکی (75): با ارسال یوسوا کیمیش از روی ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه بوخوم، دفع اشتباه اوسترهاگ باعث می شود توپ به لواندوفسکی رسیده و گل دوم بایرن مونیخ به ثمر برسد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.