چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: هیچ انتقادی از بازیکنانم نمی کنم

یولیان ناگلزمان: هیچ انتقادی از بازیکنانم نمی کنم

در چارچوب هفته بیست و دوم بوندسلیگا، بوخوم میزبان بایرن مونیخ بود که در نهایت بوخوم در خانه با 4 گل بایرن مونیخ را در هم کوبید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اشپورت آینتس، حال یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پس از بازی به بررسی دلایل باخت بایرن مونیخ پرداخته است. او در مورد این بازی گفت:

به بوخوم تبریک می گویم، آن ها شایسته این برد بودند. در نیمه اول عملکرد بسیار بدی داشتیم. ایده هایی داشتیم اما به خوبی اجرا نشدند، بنابراین من انتقادی از تیم نمی کنم زیرا که باید زودتر به این شرایط واکنش نشان می دادم و تغییراتی را اعمال می کردم. نیمه دوم بهتر بودیم اما دیگر دیر شده بود. البته به جز دو دقیقه اول که تقریبا گل پنجم را نیز دریافت کرده بودیم، با این حال اگر زودتر به گل می رسیدم بازی هیجان انگیز تر می شد. من خیلی دیر دست به انجام تغییرات زدم. در نهایت بوخوم شایسته این پیروزی بود.
گویا ناگلزمان از عملکرد بازیکنان در تمرین روز جمعه نیز ناراضی بوده است. او در این مورد گفت:

ما دیروز خیلی بد تمرین کردیم. امروز در نیمه اول نیز مشکلات مشابهی داشتیم.

ناگلزمان در مورد عملکرد اوپامکانو:

نمی خواهم در مورد عملکرد هیچ یک از بازیکنان صحبتی کنم. کل تیم در نیمه اول عملکرد خوبی نداشت.
   ناگلزمان درباره شرایط رختکن بین 2 نیمه:

وقتی پس از دریافت 4 گل در رختکن نشسته اید، نیازی به فریاد زدن به عنوان مربی بر سر بازیکنان ندارید. هر بازیکنی در این سطح می داند که عملکرد خوبی نداشته است.
  کینگزلی کومان پس از تعویض در دقیقه 75 با مارسل زابیتسر مستقیما با فیزیوتراپ باشگاه به رختکن رفت، ناگلزمان در اینباره گفت:

  او در طول هفته با مشکلات عضلانی جزئی دست و پنجه نرم می کرد، ما نمی خواستیم در این مورد هیچ ریسکی مرتکب شویم.
ناگلزمان در مورد اینکه چرا تنها با یک هافبک دفاعی (کیمیش) بازی را شروع کرد و کورنتین تولیسو در ترکیب ابتدایی حضور نداشت، گفت:

من نمی خواستم هیچ یک از بازیکنان تهاجمی ام را از دست بدهم. باید کینگ، سرژ، لوی، مولر و لروی را در کنار یکدیگر قرار می دادم. به همین دلیل این تصمیم را گرفتم.
  ناگلزمان در مورد انتقادات یوسوا کیمیش:

  به نظر من این خوب است که چنین چیز هایی از زبان دیگر بازیکنان تیم بیرون می آید، همیشه انتقادات نباید از طرف من باشد و می تواند از زبان دیگر بازیکنان نیز باشد. باید بازی امروز را ارزیابی کنیم. اگر یوسوا چنین صحبتی کرده است پس حتما مشکلی وجود دارد. این باید درسی برای همه ما باشد
ناگلزمان در مورد وضعیت آلفونسو دیویس:

  او در مسیر بهبودی قرار دارد. بهترین سناریو ممکن در طی مسیر بهبودی او اتفاق افتاده است. 2 هفته دیگر دوباره تحت آزمایشات قرار خواهد گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.