چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

سه روز پیش در جشنواره فجر آن همه جمعیت در سالن بود

مدیرعامل نساجی: ممنوعیت حضور هواداران؟ اگر علتش بانوان هستند خیلی شفاف اعلام کنند

مدیرعامل نساجی: ممنوعیت حضور هواداران؟ اگر علتش بانوان هستند خیلی شفاف اعلام کنند

سیف الله پور می گوید خیلی‌ها حرص می‌خوردند که بازی ما با پرسپولیس را ۳ بر صفر کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم، ایزد سیف‌الله‌پور پس از شکست 3 بر یک نساجی مقابل پرسپولیس درباره بحث حضور تعدادی هوادار در ورزشگاه که منجر به تأخیر 10 دقیقه‌ای در آغاز بازی شد، اظهار داشت:

ما به ورود هواداران اعتراضی نداشتیم. برای بازی با استقلال گفتند ورود هوادار آزاد است، ولی ما حرفی نداشتیم. ما در این شهر 45 نفریم، بعد دیدیم نزدیک به 100 نفر روی سکوها نشستند و می‌گویند هوادار شما هستند. ما هم گفتیم اگر هوادار ما هستند بیرون‌شان کنید! ما اصلاً اینها را نمی‌شناختیم، حالا شاید میهمان دوستان بودند. از طرفی هم بازی امروز برای ما با استرس شروع شد و اول بازی دیدید که بچه‌ها تمرکز نداشتند. به هر حال این اتفاق افتاد و به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گوییم.
وی در واکنش به این پرسش که گفته می‌شود در جلسه هماهنگی قبل از بازی برای ورود تعدادی میهمان هماهنگ شده است، گفت:

یعنی چه میهمان؟! اگر بازی با تماشاگر است اجازه بدهید 50 هزار نفر به ورزشگاه بیاید. البته بگویم؛ نیروی انتظامی اول بازی کمی دیر آمد و پرسپولیسی‌ها هم راضی بودند که بازی برگزار شود، اما خیلی‌ها اینجا حرص و جوش می‌خوردند که اینجا یک اتفاقی بیفتد و شاید اصلاً بازی را 3 بر صفر کنند. این برای من خیلی جای سؤال داشت. در مورد تماشاگر هم اگر قرار است تماشاگر باشد، بگذارید وارد ورزشگاه شوند. شما جاهای دیگر را نگاه کنید. هفته قبل بازی هاکی روی یخ در تهران کاملاً با تماشاگر برگزار می‌شد. اگر قرار است با تماشاگر باشند، بگذارند همه لذت ببرند. به هر حال این ورزشگاه ساخته شده است تا تماشاگران وارد ورزشگاه شوند.

مدیرعامل باشگاه نساجی درباره اینکه قبلاً گفته بود عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه به دلیل ممنوعیت حضور بانوان در ورزشگاه‌ است، تصریح کرد:

من نظرم را گفتم و تعارف ندارم. سه روز پیش در جشنواره فجر آن همه جمعیت در سالن بود! این قشنگ نیست. ما نمی‌توانیم به مردم دروغ بگوییم. اگر به خاطر بانوان است که ما بانوان را به ورزشگاه آوردیم و دیدید که چقدر با حجاب و خوب تیم ملی را تشویق کردند. اگر به خاطر بانوان است خیلی شفاف بگویید. این قشنگ نیست. ما یک جا می‌گذاریم زیر سقف مراسم برگزار شود؛ یک جا نمی‌گذاریم.
سیف‌الله‌پور راجع به داوری دیدار با پرسپولیس نیز یادآور شد:

من با یکی دو داور صحبت کردم. البته من می‌دانم حریف ما تیم بزرگ پرسپولیس بوده است. بعضی از کارشناسان چون نمی‌خواهند علیه‌شان هجمه در فضای مجازی ایجاد شود می‌گویند ما به نظر داور احترام می‌گذاریم و یا اینکه دوربین جای خوبی نیست، ولی من الان صحنه‌ای که دیدم به نظرم داور می‌توانست گل ما را آفساید نگیرد، ولی گرفت.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.