جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

مورینیو: نتیجه مساوی را دوست ندارم اما تبدیل باخت به مساوی در دقیقه 90 خوب است

مورینیو: نتیجه مساوی را دوست ندارم اما تبدیل باخت به مساوی در دقیقه 90 خوب است

مورینیو تایید کرد به دیدارهایی فکر می کند که تیمش به راحتی در آن دیدارها، امتیاز از دست داده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:

وقتی تا دقیقه 90 تیم بازنده زمین هستید و بعد مساوی می کنید، از نظر احساسی دچار تغییراتی می شوید. اگر قبل از بازی یا در پایان نیمه اول می گفتند که این بازی مساوی می شود، قبول نمی کردم اما در دقیقه 90، نتیجه مساوی اشکالی ندارد. نتیجه مساوی را دوست ندارم اما تبدیل باخت به مساوی در دقیقه 90 خوب است. این بازی را می توانم با 3 باخت قبلی ما مقابل ورونا، ونتزیا و بولونیا مقایسه کنم. 10 دقیقه پایانی هر 4 مسابقه مشابه یکدیگر بود و می توانستیم در آن سه بازی هم به گل برسیم. در این صورت به جای 3 باخت، 3 مساوی داشتیم و در هر صورت 3 امتیاز هم 3 امتیاز است.
مساوی، نتیجه ای نبود که می خواستیم اما حداقل این شانس را به ما می دهد تا احساس باخت نداشته باشیم. آیا به امتیازات از دست رفته فکر می کنم؟ قطعا؛ مثلا مقابل جنوا می توانستیم برنده شویم. می توانستیم امتیازات بیشتری داشته باشیم.

استفاده از 3 مدافع، چیزی نیست که من دوست داشته باشم اما بازیکنان با این سیستم راحت تر هستند و انتخاب های ما بر اساس توانایی بازیکنان است. اولیویرا و پلگرینی برای اولین بار کنار یکدیگر بازی می کردند و به کمی زمان برای هماهنگی نیاز دارند. ورتو، کریستانته، اولیویرا و پلگرینی بدون شک هافبک های با کیفیتی هستند اما ما فقدان هافبکی که ریتم بازی را کنترل کند و توپ را به چرخش دربیاورد، احساس می کنیم. باید پیشرفت کنیم، باید هر کاری که ممکن است انجام دهیم تا فصل را در بهترین رتبه ممکن در جدول تمام کنیم. لیگ کنفرانس اروپا را هم داریم. مردم فکر می کنند که جام بی ارزشی است اما اشتباه می کنند. چند روز پیش بازی رن مقابل پاری سن ژرمن را دیدم؛ رن واقعا می تواند حریف ترسناکی باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.