پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تورام: پاری سن ژرمن بهترین بازیکنان دنیا را دارد و مدعی پیروزی مقابل رئال مادرید است

تورام: پاری سن ژرمن بهترین بازیکنان دنیا را دارد و مدعی پیروزی مقابل رئال مادرید است

لیلیان تورام، یکی از بهترین مدافعان نسل گذشته فوتبال، در خصوص تقابل حساس رئال مادرید و پاری سن ژرمن صحبت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی؛ لیلیان تورام، مدافع فرانسوی سابق دنیای فوتبال در مصاحبه ای با مارکـا گفت:

اگر این مسابقه یک مدعی داشته باشد، فکر می کنم آن هم پاری سن ژرمن است. وقتی شما در تیم خود مسی، ام باپه و نیمار را دارید، به نظرم خیلی خیلی سخت است که بازی را واگذار یا حتی مساوی کنید، چون آنها بهترین بازیکنان دنیا هستند.
نتیجه منطقی این است که وقتی چنین بازیکنانی دارید، پیروز شوید. مسی تفاوت بزرگی ایجاد می کند، درست است؟ بعد از آن شما یکی از بهترین دروازه بان های دنیا را در اختیار دارید، مارکینیوش که یکی از بهترین مدافعان مرکزی دنیاست، کیمپمبه هم آنجاست که یک ملی پوش محسوب می شود. بنابراین فکر می کنم اگر یک مدعی وجود داشته باشد، آن هم پاری سن ژرمن است. باید واقعیت ها را به مردم یادآوری کرد تا دست از دروغگویی بردارند.

پاری سن ژرمن باشگاه بزرگی است، آنها دو سال پیش در فینال رقابت ها بازی کرده اند، غیرمنصفانه است که از باشگاهی که تاریخچه رئال مادرید یا بایرن مونیخ را ندارد، انتظار داشته باشید به این سرعت رشد کنند.
موفقیت زیدان در دنیای مربیگری
زیدان شگفت زده ام نکرده، او را می شناسم، در کنارش بازی کرده ام و از جوانی او را می شناسم و می دانم که شخصیت قدرتمندی دارد. او انگیزه فوق العاده بالایی داشت و در طول کارنامه اش مدام رشد کرده، و باهوش بود و برای یادگیری به هرچیزی گوش می کرد.اگر همه این عناصر را داشته باشید، به این معنی است که هنگام ورود به دنیای مربیگری هم از آنها استفاده خواهید کرد. من تمام روند او را دیده ام و با هوشی که او دارد، یک رهبر است.
کریم بنزما در تیم ملی فرانسه
وقتی شما یک تیم فوتبال هستید، یک مربی هست که تصمیم می گیرد، و چیزی که جالب اینجاست که او امروز برای تیم ملی فرانسه بازی می کند. کسانی که عاشق فوتبال هستند از اینکه بنزما برای تیم ملی بازی می کند خوشحال هستند و این مهم ترین چیز است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.