شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

توماس مولر: لیگ قهرمانان اهمیت زیادی برای ما دارد؛ در بایرن مونیخ راحت و خوشحالم

توماس مولر: لیگ قهرمانان اهمیت زیادی برای ما دارد؛ در بایرن مونیخ راحت و خوشحالم

توماس مولر، هافبک هجومی بایرن مونیخ همراه با یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از تقابل با سالزبورگ در لیگ قهرمانان اروپا حاضر شد و در مورد شکست مقابل بوخوم، سالزبورگ و سایر مسائل صحبت کرد.

 به گزارش ایران ورزشی، توماس مولر در این کنفرانس خبری در مورد شکست اخیر بایرن مونیخ مقابل بوخوم گفت:

در بوندسلیگا چیزی که کمتر از 100% باشد، کافی نیست. این موضوع به طرز دردناکی به ما یادآوری شد. اما برای بازی فردا واقعاً هیجان زده ایم. اگر چه همیشه خواهان شکستی مانند بازی مقابل بوخوم نیستیم تا از آن به عنوان انگیزه ای برای پیروزی های آینده مان استفاده کنیم. انتقاد ماتئوس از اوپامکانو و هرناندز؟ فکر نمی کنم بازیکنان زیادی مقابل بوخوم خوب بازی کرده باشند. به جز لواندوفسکی که دو گل زد و کارش را به خوبی انجام داد و اولرایش که شما نمی توانید بابت گل ها او را سرزنش کنید. بازیکنان زیادی آن روز در بهترین فرم خود بازی نکردند، از جمله خودم. ذهنیت تیم؟ سوال همیشه این است که چقدر می خواهید رنج بکشید؟ ما می خواهیم به زمانی برگردیم که خودمان را شکنجه می کردیم و برای انجام آن، نیازی به فشاری از بیرون نداشتیم.
سالزبورگ؟ آن ها در سال های اخیر و همچنین در لیگ قهرمانان خود را تثبیت کرده اند. در لیگشان، آن ها بهترین تیم هستند. برای رسیدن به مراحل حذفی لیگ قهرمانان، شما باید کیفیت و تداوم داشته باشید. کیفیت آن ها هر روز بالاتر می رود و بنابراین، به ما هشدار داده شده است. ما می خواهیم در بازی فردا تاثیر و نشان خود را بر جای بگذاریم. سالزبورگ فوتبال مدرنی را با جنگندگی زیادی به نمایش می گذارد. باید خودمان را با این مسئله وفق دهیم. باید حملات خود را به خوبی تمام کنیم. این یک بازی حذفی است و باید مطابق با آن عمل کنیم، هیچ راه دیگری وجود ندارد. در حال ورود به مرحله بسیار مهمی هستیم. لیگ قهرمانان اروپا اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد. مقابل بهترین ها بازی می کنیم و می خواهیم مقابل این رقبا، زنده بمانیم. مسئله فقط زمان است تا ریتم معمول ما با بازی های اواسط هفته که در راه است، دوباره شروع شود.
آینده؟ می خواهم روی فوتبال تمرکز کنم. در بایرن مونیخ بسیار راحتم و می دانم چه چیزی در این باشگاه دارم. من هنوز تا 2023 قرارداد دارم. خیلی خوشحالم و با توجه به عملکردم، باشگاه نیز خوشحال است. همه در مورد شرایط قرارداد من آرام و خونسرد هستند. مولر - لواندوفسکی، بهترین زوج تاریخ بایرن مونیخ؟ ما زیر نظر هانسی فلیک نیز آمار بسیار خوبی داشتیم. با هم کنار می آییم و به خوبی با هم هماهنگیم. هر عصر و هر دوره ای در بایرن مونیخ، زوج های خاص خودش را داشته است. بایرن مونیخ همیشه بازیکنان هجومی باشکوهی داشته است. ما به دنبال این هستیم که چگونه می توانیم در هفته های آینده به عملکرد خود ادامه دهیم. مشتاقانه منتظر بازی های مهم هستیم و می خواهیم هوادارانمان را تحت تاثیر قرار دهیم. البته که بازیکنانی مانند لواندوفسکی و من باید در این راه پیشرو باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.