جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

بازگشت پر سر و صدای علی مرادی به وزنه‌برداری

چسبیده به صندلی!

چسبیده به صندلی!
محسن وظیفه
محسن وظیفه خبرنگار

علی مرادی که پیش از این اعلام شده بود از اول دی ۱۴۰۰ بازنشسته است و این حکم به او ابلاغ شده بود، حالا بعد از چند ماه کش و قوس دوباره به فدراسیون وزنه‌برداری برگشت.

ایران ورزشی - علی مرادی که پیش از این اعلام شده بود از اول دی ۱۴۰۰ بازنشسته است و این حکم به او ابلاغ شده بود، حالا بعد از چند ماه کش و قوس دوباره به فدراسیون وزنه‌برداری برگشت. بازگشت این مدیر قدیمی به وزنه‌برداری از عجیب‌ترین اتفاقات ممکن است؛ چرا که الان بخوبی می‌داند که هیچ حامی در ورزش و در وزنه‌برداری ندارد. او ول‌نکن‌ترین مدیر ورزشی است که در یک فدراسیون مهم مثل وزنه‌برداری فعالیت می‌کند. مرادی بخوبی می‌داند؛ ابلاغ حکم بازنشستگی‌اش از سوی مسئولان وزارت ورزش نشان از عدم علاقه مسئولان این وزارتخانه برای ادامه فعالیتش دارد، که اگر غیر از این بود همانند دوره‌های گذشته حکم بازنشستگی او تمدید می‌شد. در بین خانواده وزنه‌برداری هم کمتر پیشکسوت و قهرمانی باقی‌مانده که به او علاقه داشته باشد اما با این‌حال با اصرار فراوان دوباره به فدراسیون برگشت. این برگشت چه سودی برای این مدیر قدیمی دارد؟
فرض بر اینکه تا چهار سال دیگر هم رئیس ماند، با این شرایط که سر نخواستنش دعواست، چه کاری قرار است پیش ببرد؟ او ظاهراً حضور در فدراسیون را بیش از هر چیز دیگری دوست دارد وگرنه بعد از نوشتن نامه خداحافظی دیگر نباید برمی‌گشت. حالا با بازگشت دوباره علی مرادی چند ابهام وجود دارد که بعید است منجر به حضور طولانی مرادی شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.