شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

رالف رانگنیک: شایعات مربوط به مگوایر و رونالدو کاملاً مزخرف است؛ هری کاپیتان ما می ماند

رالف رانگنیک: شایعات مربوط به مگوایر و رونالدو کاملاً مزخرف است؛ هری کاپیتان ما می ماند

رالف رانگنیک اعلام کرد ادینسون کاوانی هنوز آماده بازی نیست و به نظر می رسد به بازی مقابل لیدزیونایتد نخواهد رسید.

به گزارش ایران ورزشی، رالف رانگنیک در مورد کاوانی گفت:

با توجه به آن چه به نظر می رسد، ادینسون کاوانی همچنان غایب خواهد بود. او هنوز کمی مشکل در کشاله ران و همچنین مشکلاتی گوارشی دارد. همین امر در مورد تام هیتون نیز صدق می کند. غیر از این دو نفر، بقیه مشکلی ندارند.
تقابل با لیدز؟

لیدز تیمی است که با بیشترین سرعت بازی می کند، بنابراین مهم است که به آن ها اجازه چنین کاری را ندهیم. هر گاه آن ها پاس می دهند، در تلاشند تا ضرب و سرعت بازی را بالا ببرند، مسئله دیگر این است که آن ها بسیار بازیکن محورند. آن ها با بیشترین سرعت بازی می کنند و ما باید جلوی آن ها را بگیریم. در عین حال آن ها گل های زیادی دریافت کرده اند و فقط نوریچ از آن ها گل بیشتری دریافت کرده است. ما کاملاً آماده ایم تا 90 دقیقه با توجه به برنامه های مان بازی کنیم.

شایعات مربوط به کاپیتانی منچستریونایتد؟

اول از همه باید بگویم که تمام این حرف ها کاملاً مزخرف هستند. هرگز با بازیکنی در مورد احتمال تغییر کاپیتان تیم صحبت نکرده ام. هری کاملاً از این قضیه آگاه بود، همین طور کریستیانو و سایر بازیکنان. این مسئله هرگز مشکلی برای من نبوده است. این منم که تصمیم می گیریم چه کسی کاپیتان باشد و بنابراین دلیلی وجود ندارد که در مورد آن با شخص دیگری صحبت کنم. هری کاپیتان ماست و تا پایان فصل نیز کاپیتان ما می ماند و حرف دیگری برای گفتن ندارم.
در مورد تمام مسائل دیگر، صادقانه بگویم من به سر و صداهای اطراف باشگاه توجه زیادی ندارم چون تمرکز کاملم روی آماده سازی تیم در تمرینات بعدی برای بازی بعدی است. مشخصاً در مورد چیزهایی که نوشته شد، شنیده ام. من فقط با توجه به تجربه شخصی ام در 12 هفته اخیر می توانم بگویم که بله بازیکنانی در تیم بودند که تا زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی ناراضی بودند زیرا همان طور که همیشه گفته ام، تیم بازیکنان زیادی داشت. ما بازیکنان زیادی داشتیم که تازه متوجه شدند فرصت بازی کسب نخواهند کرد و این وضعیت را بهبود داد.
با توجه به تمام دلایلی که در موردش صحبت کردم، می توانم بگویم که جو رختکن بهتر از چند هفته پیش است. همان طور که شما به درستی گفتید، برای ما این مهم است که عملکرد خوبی داشته باشیم و در کنار هم بودنمان را در زمین نشان دهیم، بهترین عملکردمان را نشان دهیم و پیروز شویم. این وظیفه ماست. این ها چیزهایی هستند که می توانیم روی آن تاثیر بگذاریم، روی سایر مسائل ما تاثیری نداریم.
کدام بازی اهمیت بیشتری دارد؟

باید بازی به بازی پیش برویم. کاملاً آگاهیم که بازی در لیدز، دیدار مهمی برای ماست. برای حفظ جایگاهمان در جدول باید در این دیدار پیروز شویم. سپس، سه روز بعد بازی مهمی مقابل اتلتیکو مادرید در رقابتی داریم که مایلیم به مرحله بعدی آن صعود کنیم. و سپس سه روز بعد، یک بازی مهم دیگر در خانه و مقابل واتفورد در پیش داریم. بازی به بازی پیش می رویم. بنابراین خوشحالیم که دوباره بازیکنان بسیاری را در اختیار داریم. نمانیا ماتیچ امروز برای اولین بار به تمرینات بازگشت و عملکرد خوبی داشت و شاید به بازی مقابل لیدز در روز یکشنبه برسد. اگر به این بازی نرسد، در دو بازی بعدی همراهمان خواهد بود.
دشمنی لیدز و منچستریونایتد؟

تا هفته پیش در مورد آن نمی دانستم اما اکثر همکارانم گفتند که این احتمالاً یکی از بزرگ ترین تقابل ها و دشمنی ها در لیگ برتر است و البته من در دربی های محلی در آلمان چنین چیزی را تجربه کرده ام. به عنوان مثال در دربی هایی چون تقابل شالکه و دورتموند. تیم ما تجربه زیادی در بازی کردن در چنین جوی دارد و شاید حتی باعث بهتر شدن عملکرد تیم شود. سال پیش در زمین لیدز بازی پشت درهای بسته برگزار شد. همه ترجیح می دهند در استادیومی پر از تماشاگر بازی کنند تا استادیومی خالی از جمعیت و من نیز همین طور هستم.
اهمیت شروع قوی در بازی؟

بسیار مهم است. مقابل برایتون ما در نیمه اول برای گرفتن توپ مشکل داشتیم اما باید اعتراف کنیم که برایتون عملکرد فوق العاده ای داشت. این موضوع در نیمه دوم وقتی ریسک پذیر شدیم و سعی کردیم در نیمه زمین آن ها توپ گیری کنیم، تغییر کرد. مقابل لیدز نیز با وجود این که سبک بازی آن ها متفاوت است، همین طور خواهد بود. باید بسیار فعال باشیم. این بازی متفاوتی خواهد بود، مانند بازی اتلتیکو مادرید و واتفورد و ما باید بازی به بازی پیش برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.