پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

تحقیقات نایکی در مورد ماجرای لوگوی پیراهن فران تورس

تحقیقات نایکی در مورد ماجرای لوگوی پیراهن فران تورس

شرکت تامین کننده البسه باشگاه بارسلونا تحقیقاتی در مورد علت معیوب بودن پیراهن فران تورس را آغاز کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دیپورتیوو، بارسلونا هفته گذشته در حالی در لیگ اروپا مقابل ناپولی صف آرایی کرد که فران تورس، وینگر آبی و اناری ها در تمام نیمه دوم با پیراهنی بازی می کرد که لوگوی نایکی و بارسلونا روی آن نبود و تنها زمانی متوجه این موضوع شدند که فران تورس در حال انجام خوشحالی بعد از گلش بود که این موضوع باعث ایجاد حواشی فراوانی شد.

حال موندو دیپورتیوو مدعی شده است که کمپانی نایکی که وظیفه تامین البسته باشگاه بارسلونا را بر عهده دارد، تحقیقاتی را در زمینه این اتفاق آغاز کرده است. یک منبع آگاه نایکی ادعا کرده است که سران این شرکت نمی دانند چطور این پیراهن معیوب به باشگاه بارسلونا رسیده و پرونده ای داخلی را در مورد این اتفاق باز کرده اند.

بارسلونا برای بازی های تیمش همواره سه دست لباس به بازیکنان می دهد. یک لباس برای نیمه اول، یک لباس برای نیمه دوم و یک لباس سوم در صورتی که لباس بازیکن پاره یا خونی شود. بازیکنان معمولا پیراهن نیمه اول خود را عوض نمی کنند مگر این که از عرق یا باران خیس یا گِلی باشد. حقیقت این است که دو دست پیراهن دیگر تورس و تمام پیراهن های دیگر بازیکنان دارای لوگوی چاپی و نه دوخته شده بارسا و نایکی بوده است.

وقتی پیراهن ها به دست باشگاه می رسد تمام توجهات به اسم و شماره بازیکن است تا اشتباهی در آن نباشد و همان طور به پشت روی نیمکت هر بازیکن گذاشته می شود و قسمت رویی پیراهن که لوگوی باشگاه و نایکی روی آن است دیده نمی شود و به همین خاطر هیچ کس متوجه این اشتباه نشده است. ضمن این که حضور فران تورس با آن پیراهن مخالف قوانین یوفا نبوده است چون طبق قانون یوفا تنها شماره و نام بازیکن باید روی پیراهن به صورت اجباری حضور داشته باشد.

در حال حاضر نایکی در تلاش است تا با انجام این تحقیقات و فهمیدن دلیل این مشکل، از وقوع مجدد آن در سایر مسابقات جلوگیری کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.