دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

خشم برباتوف از اختلاف مگوایر و رونالدو: مشکل لعنتی تان را حل کنید!

خشم برباتوف از اختلاف مگوایر و رونالدو: مشکل لعنتی تان را حل کنید!

دیمیتار برباتوف می گوید هر کدام از بازیکنان منچستریونایتد که با هم مشکل دارند باید به سرعت مشکلشان را حل کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، روز گذشته دیلی میرر گزارشی مبنی بر اختلاف هری مگوایر و کریستیانو رونالدو بر سر مساله بازوبند منتشر کرده بود که این گزارش باعث ایجاد حواشی فراوانی برای شیاطین سرخ شد تا در نهایت هری مگوایر گزارش میرر را تکذیب کند.

با این وجود حواشی این گزارش همچنان وجود دارد و دیمیتار برباتوف، مهاجم سابق شیاطین سرخ معتقد است که هر مشکلی بین رونالدو و مگوایر وجود دارد، هر چقدر هم که کوچک باشد، باید به سرعت برطرف شود. او در این باره گفت:

حول هر باشگاهی همیشه حواشی و شایعات وجود دارد و کسی نمی داند آیا واقعا بر سر کاپیتانی بین مگوایر و رونالدو اختلاف پیش آمده یا نه. هری می گوید این موضوع درست نیست و امیدوارم راست بگوید اما اگر مشکلی وجود دارد امیدوارم هر دو نفر رو در رو باهم صحبت کرده و مشکل را حل کنند. مساله مشخص این است که یونایتد در حال حاضر به این مشکلات نیاز ندارد. یونایتد دنبال کسب سهمیه است و باید به این هدف برسد. مشخصا رونالدو نماد فوتبال است و وقتی بازیکنی مثل او دارید باید از او استفاده کنید، توصیه بگیرید و به حرف هایش گوش کنید. کاپیتان بودن او کار درستی است چون او همه چیز را در فوتبال تجربه کرده است. از سوی دیگر مگوایر کاپیتان تیم است و شاید چند بازی بد انجام داده باشد اما فکر نمی کنم بخواهد از مسئولیت کاپیتانی شانه خالی کند. اگر مشکلی است باید هر دو طرف کنار هم بنشینند، صحبت کنند و فقط این مشکل لعنتی را حل کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.