چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

حرمت نگه دارید؛ ساعی قهرمان این مملکت است!

حرمت نگه دارید؛ ساعی قهرمان این مملکت است!
مرتضی رضایی
مرتضی رضایی خبرنگار

این اگر اسمش بی‌احترامی نیست پس چه چیزی است؟

ایران ورزشی - این اگر اسمش بی‌احترامی نیست پس چه چیزی است؟ قرار بود صبح روز گذشته حکم هادی ساعی را بدهند دستش تا او به‌صورت کاملاً رسمی ریاست‌اش بر فدراسیون را آغاز کند اما طبق گفته خودش دوستان از وزارتخانه به او گفته‌اند: «بعد از ظهر بیا. وزیر نیست و جلسه هیأت دولت است!» سؤالات زیادی در ذهن وجود دارد. مثلاً اینکه آیا از قبل مشخص نبوده که وزیر باید به هیأت دولت برود و در جلسه با رئیس‌جمهور شرکت کند؟ آیا یکدفعه این اتفاق افتاده و به همه وزرا گفته‌اند بیایید جلسه!
حرمت نگه دارید آقایان. حتی اگر با هادی ساعی زاویه دارید، حتی اگر ریاست‌اش را قبول ندارید و حتی اگر دلتان با او نیست باید گفت که او رئیس قانونی مجمع فدراسیون تکواندو است و رأی خودش را از دل همین مجمع گرفته است.
حاشیه زیاد داشت این انتخاب؛ مثل شکایت 15 نفر برای ابطال آن، مثل شایعه شکایت پولادگر و مثل خیلی از اتفاق‌های دیگر که هادی ساعی را وادار به سکوت کرده است. همه اینها را که بریزیم دور باید گفت که آقایان، معاونان، آقای وزیر و رفقا. ساعی هر چه که هست قهرمان المپیکی این مملکت است و چه خوب است که حرمتش را نگه داشت. اگر متولی ورزش، خودش این اصل را رعایت نکند انتظاری از کسی نمی‌شود داشت. ساعی به‌عنوان یک ورزشکار و قهرمان در همه جای جهان حرمت دارد و یکی از برندهای شاخص است در رشته خودش. قهرمان‌های خودمان را حفظ کنیم و اجازه ندهیم کسی به آنها بی‌احترامی کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.