سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

صالحی‌ امیری: تداوم حضور مهدوی کیا؟ ابهاماتی وجود دارد و قراردادی امضا نشده است

صالحی‌ امیری: تداوم حضور مهدوی کیا؟ ابهاماتی وجود دارد و قراردادی امضا نشده است

سیدرضا صالحی‌ امیری در خصوص ادامه همکاری با مهدی مهدوی کیا توضیحاتی را ارائه کرده است

به گزارش ایران ورزشی، سیدرضا صالحی‌ امیری، رییس کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه با کامرانی‌فر برای موضوع تیم فوتبال امید، گفت:

سعی می‌کنیم به زودی مساله تیم امید را حل کنیم. امروز با کامرانی‌فر جلسه داشتیم. برای ما اهمیت دارد که ثبت نام تیم امید برای بازی‌های آسیایی زود انجام شود و تیم فعالیت خود را آغاز کند و برای المپیک پاریس آماده شود و بعد از نیم قرن طلسم بشکند.
وی تاکید کرد:

مساله اصلی که صحبت کردیم این است که در بحث تداوم حضور مهدوی‌کیا و دستیارانش در تیم امید ابهام است و قطعیت وجود ندارد و قرارداد امضا نشده و وی و دو دستیارش حضور فعال در کنار تیم امید ندارند. هفته آتی برای ادامه روند حضور سرمربی و دستارانش جلسه با فدراسیون داریم. قرار شد کامرانی‌فر با مهدوی‌کیا صحبت کند و اگر برای حضور کامل کنار تیم آمادگی دارد، تصمیم گرفته شود چون حضور او کمرنگ است و اگر آمادگی ندارد سریع سرمربی جدید را معرفی کنند.

صالحی‌امیری گفت:

مسئولیت هدایت، نظارت و امور فنی تیم‌های ملی با فدراسیون فوتبال است و ما  نقش حمایتی داریم و در فرایند انتخاب سرمربی، سازماندهی و هدایت تیم‌ها دخالتی نداریم‌. این رویه کمیته بوده و ما آن را دنبال می‌کنیم. ظرفیت‌ها در اختیار فدراسیون فوتبال است و حمایت ما مالی و حقوقی و معنوی خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.