جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

قرار بود در بازی دوم عراق نباشد

بشار زیر قولش زد

بشار زیر قولش زد

به گزارش ایران ورزشی آنلاین در حالی که ملی‌پوشان پرسپولیس روز یکشنبه به اردوی این تیم برگشتند و در اختیار کادر فنی قرار گرفتند خبری از بشار رسن نشد.
 
تمرین دیروز پرسپولیس تعطیل بود و قرار است تیم یحیی از امروز برای بازی شنبه مقابل صنعت‌نفت آبادان استارت بزند، اما بعید است رسن امروز هم در تمرین حاضر شود چراکه همراه با تیم ملی کشورش در دبی به‌سر می‌برد. بر خلاف تیم ملی ایران که از دو فیفادی ماه نوامبر فقط از یکی استفاده کرد، تیم ملی عراق در هر دو تاریخ بازی تدارکاتی داشت.
 
آنها پنج روز قبل مقابل تیم ملی اردن بازی کردند که این مسابقه به تساوی انجامید. در این مسابقه بشار رسن در ترکیب اصلی تیم ملی کشورش حضورش داشت و تا دقیقه 74 در زمین بود که جای خود را به میثم جبار داد. بشار رسن قبل از ترک ایران با کادر فنی پرسپولیس صحبت کرده بود.
 
در این جلسه مربیان پرسپولیس از او خواسته بودند بعد از بازی تدارکاتی اول از سرچکو کاتانچ، سرمربی تیم ملی عراق اجازه جدایی بگیرد چراکه اگر قرار باشد در هر دو مسابقه تیم ملی کشورش به میدان برود به‌لحاظ بدنی افت می‌کند و برای بازی با صنعت‌نفت فرم بدنی خوبی نخواهد داشت، اما بشار بدقولی کرد و برنگشت. به نظر می‌رسد او بعد از بازی امشب تیم کشورش مقابل ازبکستان برگردد و در خوشبینانه‌ترین حالت فردا به ایران باز خواهد گشت.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.