پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

آلوارو موراتا: بارسلونا؟ الگری از من خواست بمانم و پاسخ اعتماد او را خواهم داد

آلوارو موراتا: بارسلونا؟ الگری از من خواست بمانم و پاسخ اعتماد او را خواهم داد

آلوارو موراتا برای دوشان ولاهوویچ در اولین بازی لیگ قهرمانانش آرزوی موفقیت دارد

به گزارش ایران ورزشی؛  در چارچوب دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس مهمان ویارئال خواهد بود. به گزارش وب سایت یوونتوس آلوارو موراتا مهاجم 29 ساله اسپانیایی بیانکونری در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

روحیه خوب یوونتوس
با رویکرد و پویایی متفاوتی نسبت به گذشته پا به مسابقه با ویارئال می‌گذاریم. ما به مشکلات و سختی‌ها واکنش خوبی نشان می‌دهیم. مثبت‌نگر هستیم و بیش از این نمی‌توانیم برای مسابقه فردا صبر کنیم. کاملا آماده هستیم و باید با فراموش کردن بازی‌های لیگ، روی موفقیت در اروپا تمرکز کنیم. ما از ماه گذشته، متحول شده‌ایم. ما هنوز اهداف زیادی داریم. می‌خواهیم رویاپردازی کنیم چون هرروز خیلی سخت تلاش می‌کنیم. گفتن این که پیش‌روی ما تا چه مرحله‌ای ممکن است، کمی سخت است اما لیگ قهرمانان، تورنمنتی بر پایه جزئیات و لحظه‌هاست. ما تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت.
سختی رویارویی با ویارئال
بازی فردا خیلی مهم است. بردن در لیگ قهرمانان اروپا کار آسانی نیست اما تیم‌های دیگر هم برای شکست دادن ما کار ساده‌ای نخواهند داشت. بازی آسانی برابر ویارئال در پیش نداریم. این بازی 50-50 است. ویارئال فرمش الان خیلی خوب است و سرمربی آن‌ها به حریف باج نمی‌دهد. ویارئال ایده‌های فوتبالی واضحی دارد. آن‌ها با توپ و بدون توپ، تیم خوبی هستند. باید فردا کامل باشیم و اشتباهی نکنیم. می‌دانیم که باید چه کارهایی انجام دهیم.

ماندن در یوونتوس و آرزوی موفقیت برای ولاهوویچ
  الگری نقش مهمی در ماندن من در یوونتوس ایفا کرد. او کسی است که کیفیت مرا به خوبی می‌شناسد و به من اعتماد به نفس می‌دهد. بارسلونا؟ گذشته‌ها مهم نیست. الگری به من گفت من هم به اندازه ولاهوویچ برای تیم مهم خواهم بود. الگری به من اعتماد کرد و می‌خواهم پاسخ اعتمادش را بدهم. مهم نیست پست بازی من کجا باشد. مسئله مهم، پیروزی یوونتوس است. من در یوونتوس خیلی خوش‌حالم و اگر به من بود، همیشه در این تیم می‌ماندم. آمدن دنیس زکریا و دوشان ولاهوویچ به سود کل تیم بوده است. ولاهوویچ همیشه در تمرین اشتیاق بازی فردا را دارد. این چیزی است که به همه انگیزه می‌دهد. امیدوارم او فردا بتواند برای اولین بار در لیگ قهرمانان گلزنی کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.