پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

ادوارد مندی: با کپا آریزابالاگا رابطه خوبی دارم؛ تقابل با لیل قرعه آسانی نیست

ادوارد مندی: با کپا آریزابالاگا رابطه خوبی دارم؛ تقابل با لیل قرعه آسانی نیست

ادوارد مندی معتقد است چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد اما الان وقت این کار نیست.

به گزارش ایران ورزشی، ادوارد مندی در مورد سالی که با چلسی سپری کرد گفت:

اتفاقات خوب زیادی رخ داده است و من بابت موفقیت هایم در تیم ملی و چلسی بسیار خوشحال و مفتخرم. وقت جشن گرفتن ندارم چون بازی های بزرگ زیادی در هفته های آینده در پیش داریم. بنابراین من فقط روی بازی بعدی متمرکزم و در پایان فصل زمان جشن گرفتن خواهم داشت.
هفته تعیین کننده؟

هفته مهمی است اما همان طور که گفتم، وقتی برای چلسی بازی می کنید یعنی برای گذراندن چنین هفته هایی، با فینال ها و بازی های بزرگ بازی می کنید. ما فقط روی خودمان متمرکز هستیم و در مورد کارهایی که در این فصل عالی انجام دادیم، فکر می کنیم. ما متمرکز می مانیم، نیازی نداریم کار جدیدی انجام دهیم، باید فقط بمانیم و روی کار و بازی خودمان تکیه کنیم.

این قرعه آسانی برای چلسی است؟

وقتی در لیگ قهرمانان و چنین مرحله ای از رقابت حضور دارید، قرعه آسانی وجود ندارد. لیل در مرحله گروهی صدرنشین شد و فکر می کنم این نشان دهنده عملکردی است که آن ها در این رقابت مقابل تیم هایی چون سویا و سالزبورگ داشتند. آن ها عملکردی عالی داشته اند بنابراین قرعه آسانی نیست. لیل تیم خوبی است. آن ها در این فصل لیگشان کمی مشکل داشته اند اما دفاع از عنوان قهرمانی همیشه کار سختی است. آن ها در لیگ قهرمانان عالی بوده اند و تمام تلاششان را می کنند تا کار را برای ما سخت کرده و نتیجه بگیرند.
رابطه ات با کپا چگونه است؟

از زمان حضورم در چلسی، رابطه خوبی با کپا داشته ام. ما در داخل و خارج زمین رابطه خوبی داریم. وقتی در جام ملت های آفریقا بودم، کپا اینجا عملکرد خوبی داشت اما این موضوع مرا سورپرایز نکرد چون هر روز تمرین کردن او را می بینم. برای او بسیار خوشحال بودم چون لایق چنین چیزی است. وقتی برای چلسی بازی می کنیم، در هر پستی رقابت وجود دارد بنابراین باید بیشترین تلاشتان را انجام دهیم و در بالاترین سطح بازی کنید تا در ترکیب قرار بگیرید.
پیامی به دروازه بان های جوان؟

همیشه به تلاشتان ادامه دهید، به کارتان ایمان داشته باشید، خودتان را باور داشته باشید و وقتی فرصتی داشتید تا نشان دهید چه کاری می توانید انجام دهید، از آن بهره ببرید و به آن بچسبید. همیشه سعی کنید هر روز بهتر و بهتر از قبل باشید چون برای یافتن باشگاه شروع خوبی است اما بهتر و بهتر شدن سخت ترین چیز ممکن است. اولین رقابت شما مقابل خودتان است بنابراین باید بهتر از روز قبل شوید و همیشه برای پیشرفت کردن آماده باشید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.