دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

در فرآیند انتخاب سرمربی مداخله مستقیم نداریم

صالحی امیری: حضور مهدو ی‌کیا در تیم امید امیدوار کننده است

صالحی امیری: حضور مهدو ی‌کیا در تیم امید امیدوار کننده است

سیدرضا صالحی امیری درباره ادامه کار مهدوی کیا در تیم ملی امید صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، سید رضا صالحی امیری درباره وضعیت ادامه حضور مهدی مهدوی‌کیا در تیم ملی فوتبال امید به شبکه خبر گفت:

آن چیزی که اهمیت دارد این است که با یک برنامه ریزی منسجم و هدایت، نظارت و راهبری فدراسیون فوتبال، تیم ملی امید پس از نیم قرن به المپیک راه یابد. در مجموع جهت‌گیری انتخاب شده این است که برنامه ریزی و حمایت حداکثری داشته از  این تیم داشته باشیم تا بتواند به المپیک راه پیدا کند.
او ادامه داد:

جلساتی با عزیزان ذی‌ربط داشتم. روز گذشته هم با دبیرکل و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال صحبت کردم. تلاش بر این است جهت‌گیری مثبت ادامه پیدا کند. به عنوان کمیته ملی المپیک در فرآیند مدیریت، راهبری، هدایت، نظارت فنی و انتخاب سرمربی مداخله مستقیم نداریم ولی در کنار فدراسیون فوتبال حمایت حداکثری از این تیم خواهیم داشت‌. تاکنون در تصمیم تغییری ایجاد نشده و تلاش فدراسیون این است که مهدوی‌کیا به عنوان یکی از چهره های نامدار فوتبال ایران همچنان بتواند در جایگاه سرمربی تیم امید ادامه فعالیت بدهد.

رییس کمیته ملی المپیک تصریح کرد:

حضور مهدوی‌کیا در کنار تیم ملی امید می‌تواند نکته بسیار امیدوار کننده‌ای برای صعود این تیم به المپیک باشد. امیدواریم مذاکرات فدراسیون در روزهای آینده با وی به نتیجه برسد تا همچنان هدایت سکان تیم امید را برعهده داشته باشد. ما هم حداکثر حمایت را از فدراسیون و تیم امید خواهیم داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.