چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

برونو فرناندز: مردم برای دیده شدن در مورد منچستریونایتد صحبت می کنند

برونو فرناندز: مردم برای دیده شدن در مورد منچستریونایتد صحبت می کنند

برونو فرناندز، هافبک پرتغالی منچستریونایتد همراه با رالف رانگنیک در کنفرانس خبری پیش از تقابل با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان حاضر شد و در مورد این دیدار و اعتماد به نفس منچستریونایتد صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی ، برونو فرناندز در این کنفرانس خبری در مورد اعتماد به نفس تیمی منچستریونایتد گفت:

فکر می کنم تیم حتی در بازی هایی که در آن پیروز نشدیم نیز خوب بازی کرده است. مشخصاً وقتی نتیجه نمی گیرید، هیچ چیز عالی نیست. با پیروزی در بازی ها احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید. در حالی پا به این بازی که بازی مهمی هم هست می گذاریم که می دانیم بدیهی است که داشتن اعتماد به نفس مربوط به پیروزی در بازی ها، به ما چیزی بیشتر برای آماده شدن برای بازی ها می دهد. اگر از اولین دقیقه تا آخرین دقیقه برنامه و بازی خود را اجرا کنیم، می توانیم در این دیدار پیروز شویم. کریستیانو بارها قهرمان این رقابت شده و همه می دانیم که او شم گلزنی خوبی دارد.
شایعات در مورد رختکن تیم؟

نمی دانم. اصلاً نمی دانم مردم از گفتن چنین چیزهایی چه منظوری دارند. من در حال انجام یک مصاحبه بودم و از من در مورد این که جیدون سانچو خوشحالی گل مرا انجام داد، سوال شد. فکر نمی کنم این چیزی باشد که بخواهیم از آن برداشت متفاوتی داشته باشیم. مثلاً برای گلزنی هری مگوایر خیلی خوشحال شدم. من به او پس گ

ردنی می زدم و می گفتم بالاخره با این سر بزرگ گل زدی! فکر می کنم مردم فقط سعی دارند شکایت و اعتراض کنند. ما می دانیم وقتی کسی در مورد این باشگاه صحبت می کند، در تمام دنیا در مورد صحبت های او حرف زده می شود و این چیزی است که آن ها می خواهند. برای ما این معنایی ندارد. اینجا در این باشگاه، هرگز نشنیده ام کسی در مورد تاکتیک ها شکایتی داشته باشد و امیدوارم این اتفاق رخ ندهد چون بی احترامی نسبت به سرمربی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.