چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

تن هاگ: آژاکس توانایی نتیجه‌گیری بدون ارائه فوتبال زیبا را دارد

تن هاگ: آژاکس توانایی نتیجه‌گیری بدون ارائه فوتبال زیبا را دارد

سرمربی هلندی آخرین تقابل دو تیم را یادآور توانایی تیمش در ارائه فوتبال نتیجه‌گرا می‌داند.

به گزارش ایران ورزشی؛ از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، بنفیکا در لیسبون به میزبانی از آژاکس هلند خواهد رفت. این دیدار شاید روی کاغذ جز مهم‌ترین مسابقات این مرحله به حساب نیاید، اما قطعا هیجان زیادی برای آن وجود خواهد داشت. اریک تن هاخ امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران در مورد شرایط این دیدار پاسخ داد:

قدرت و توانایی بنفیکا می‌تواند به اندازه سطح تیم ما بالا بیاید. آن‌ها رقیب قدرتمندی خواهند بود. ما باید در حین مالکیت توپ تصمیمات درستی بگیریم و علاوه بر آن، نیاز داریم که در حین انتقال از حمله به دفاع و برعکس، با دقت عمل کنیم.
آخرین رویارویی دو تیم به تساوی ۱-۱ در مرحله گروهی فصل ۱۹-۲۰۱۸ در استادیوم دا لوژ بازمی‌گردد:

بعد از آن مسابقه و در ادامه آن فصل، ما در چمپیونز لیگ به موفقیت بزرگی رسیدیم. آن دیدار همچنین نشان‌دهنده مورد متفاوتی بود. ما می‌توانیم در اکثر مواقع فوتبال زیبایی ارائه کنیم و نتایج مناسبی کسب کنیم، اما اگر شرایط به گونه‌ای که می‌خواهیم پیش نرود و نمایش خوبی نداشته باشیم، همچنان توانایی نتیجه گرفتن را داریم.

مارتن استکلنبرگ، شین کلیبر، زکریا لابیاد و برایان برابی غایبان ما در این بازی هستند. بدون حضور آن‌ها، ما همچنان ترکیب با کیفیتی در اختیار داریم.
آژاکس در دور گروهی چمپیونز لیگ این فصل، اسپورتینگ رقیب هم‌شهری بنفیکا را شکست داد:

شما نمی‌توانید دو تیم متفاوت را با هم مقایسه کنید. آن‌ها کاملا از هم تفاوت دارند، بازیکنان متفاوت و سرمربی متفاوت. تمام تمرکز من روی برنامه‌ریزی سبک بازی تیم و آماده‌سازی بازیکنان برای این مسابقه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.