سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

جیووانی دی لورنتزو: می خواهیم قبل از رسیدن به ضربات پنالتی، بارسلونا را شکست دهیم

جیووانی دی لورنتزو: می خواهیم قبل از رسیدن به ضربات پنالتی، بارسلونا را شکست دهیم

جیووانی دی لورنتزو، دفاع راست ناپولی همراه با لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از تقابل با بارسلونا در مرحله پلی آف لیگ اروپا حاضر شد و در مورد این دیدار صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی، جیووانی دی لورنتزو در این کنفرانس خبری گفت:

من حالم خوب است و آماده بازی هستم. انرژی زیادی داریم و بی صبرانه منتظر این بازی هستیم. برای این چالش بزرگ آماده هستیم، شانس صعود داریم و می خواهیم تمام تلاشمان را برای رسیدن به این هدف انجام دهیم. ما می دانیم بارسلونا واقعاً قوی است. آن ها بازیکنانی فوق العاده در تقابل های تن به تن دارند و ما باید برای دوئل ها آماده باشیم. فوتبال در حال رفتن به همین سمت هست و ما باید برای محدود کردن آن ها آماده باشیم. باید در این دیدار پیروز شویم، بنابراین به ذهنیتی هجومی نیاز داریم. مالکیت توپ او ممکن است ما را مجبور به دفاع در عمق کند اما باید شجاعت داشته باشیم و هجومی بازی کنیم. باید وقتی توپ را در اختیار داریم، گزینه های درست را انتخاب کنیم.
بعد از هر جلسه تمرینی زدن ضربات پنالتی را تمرین می کنیم. ما برای چنین چیزی آماده هستیم اما می خواهیم قبل از کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی پیروز شویم. اگر بازی به ضربات پنالتی کشیده شود، دوست دارم یکی از ضربات را من بزنم. از سختی های این تقابل آگاهیم اما اعتماد به نفس و آگاهی این که می توانیم با استفاده از صلاح های خود به زمین رفته و پیروز شویم را داریم. حضور هوادارانمان ضروری خواهد بود. ما می دانیم که استادیوم پر خواهد شد و برای ما بسیار خوب می شود که بتوانیم از این مسئله بیشترین بهره را ببریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.