دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

خودی‌ها هم نمی‌خواهند تیم ما با این کادرفنی قهرمان شود

مصطفوی: استقلال این فصل بهترین آمار تاریخ را دارد

مصطفوی: استقلال این فصل بهترین آمار تاریخ را دارد

صالح مصطفوی مربی آبی‌پوشان در نشست خبری پس از بازی گفت که خودی‌ها انگار دوست دارند که استقلال فقط با خودشان قهرمان شود.

به گزارش ایران ورزشی، استقلال در دیداری که فرصت‌های زیادی را از دست داد، با تک گل سلمانی از سد فجرسپاسی عبور کرد.‌

صالح مصطفوی مربی استقلال در نشست خبری پس از دیدار برابر فجرسپاسی گفت: بازی خوبی بود در اکثر دقایق، بازی را در کنترل داشت و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. متأسفانه انتقادی از سمت دوستان خودی و ناخودی مطرح می‌شود که این تیم زیبا بازی نمی‌کند. آمار این بازی را دربیاورید تا ببینید بازی زیبا چیست.

من نمی‌دانم اگر تیمی مدافعانش 100 پاس در عرض به هم بدهند، زیبا بازی کرده است یا تیمی که موقعیت ایجاد می‌کند و به حریفان موقعیت نمی‌دهد؟ تعریف بازی زیبا چیست؟ این تیم نوزده هفته است که با یک مربی جوان نباخته است، کمترین گل خورده و بیشترین گل زده را دارد. کسی که برای اولین بار تیم را از ابتدای فصل خودش بسته است و بهترین عملکرد تاریخ این باشگاه را به ثبت رسانده است ولی به‌خاطر اینکه در بازی با گل گهر از حق خودش دفاع، از هفته پنجم – ششم به بعد که معلوم شد این تیم ظاهرا بوی قهرمانی می دهد، همه کار کردند. عرض کردم، خودی یا نخودی.

همه جور داستان برای این تیم درست کردند. چون ظاهرا دوست ندارند این تیم با یک آدم سالم قهرمان شود. حتی خودی‌ها! حتی انگار خودی‌ها دوست دارند که استقلال فقط با خودشان قهرمان شود. انگار آدمی لندن کلاس مربیگری رفته باشد و در اسپانیا کارش را آغاز کرده باشد بخواهد اینجا فوتبال سالم و پاکی را ارائه بدهد، به بعضی از دوستان فشار می‌آید.


وی درباره علت عدم حضور فرهاد مجیدی در نشست خبری این دیدار گفت: واقعا آقای مجیدی ناراحت هستند. اگر بخاطر هواداران نبود، آقای مجیدی به سختی بر سر تمرینات می آیند. آقای مجیدی ناراحت هستند.

مربی آبی پوشان درباره اینکه برخی از باشگاه ها به دنبال بازیکنان سرباز بودند و آیا کادرفنی و مدیران از ابتدای فصل به این موضوع فکر کرده بود که به مشکل نخورد، گفت: من الان درباره مرادمند توضیح دادم. بازی کردن او چه مشکلی دارد؟ مگر رودی ژستد و کوین یامگا برای بازی کردن جلوی گل گهر مشکل داشتند؟ همان یک بازی بود فقط. از نظر باشگاه و مدارکی که در اختیار دارد، حسین مرادمند مشکلی برای بازی کردن ندارد. از آن چیزی که ما از قانون می دانیم، این است. شاید روابط فراقانونی و رنگ مخالف جایی عمل کرده است، من نمی دانم.

مصطفوی درباره حواشی پیش آمده وریا غفوری در تمرین استقلال و اینکه بهتر بود خبر مذکور رسانه ای نمی شد، پاسخ داد: درباره موضوع وریا، آقا فرهاد خودشان در کنفرانس قبل از بازی خبر دادند و من نیز توضیح اضافه ای ندارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.