پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

پائولو فونسکا: فقط می‌توانیم دعا کنیم روی سرمان بمب نریزند

پائولو فونسکا: فقط می‌توانیم دعا کنیم روی سرمان بمب نریزند

پائولو فونسکا، سرمربی پیشین آاس رم پس از جدایی از این باشگاه برای زندگی به شهر کیف اوکراین برگشت و در حال حاضر اوضاع آشفته‌ای را سپری می‌کند.

ایران ورزشی -  امروز صبح بود که ارتش روسیه به خاک اوکراین هجوم برد، اقدامی که دنیای فوتبال را هم تحت تاثیر جدی قرار داده است. لیگ اوکراین به حالت تعلیق در آمد و اهالی فوتبال از جمله اعضای شاختار دونتسک در محل اقامت‌شان محبوس هستند. پائولو فونسکا، سرمربی پیشین آاس رم و شاختار دونتسک هم در وضعیت مشابهی است و در یک هتل در کیف، محبوس شده است. این سرمربی پرتغالی که نمی‌تواند به دلیل بسته شدن مرزها و لغو پروازها به کشورش برگردد، در مصاحبه با Jornal de Noticias از شرایط آشفته‌اش صحبت کرد:

ساعت پنج صبح با صدای پنج انفجار متوالی از خواب بلند شدم. برای امروز بلیط پرتغال داشتم اما حالا خروج از اوکراین غیرممکن است زیرا فرودگاه‌ها تخریب شده‌اند و مرزهای هوایی بسته است. تنها کاری که از دست‌مان بر می‌آید، این است که دعا کنیم روی سرمان بمب نریزند. راستش را بخواهید نمی‌دانم چه‌طور باید از این وضعیت نجات یافت. امروز بدترین روز زندگی‌ام بود. حالا باید صبر کنیم و خوش شانس باشیم. کسانی که پیش از شروع جنگ از اوکراین خارج شوند، خوش شانس هستند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.