شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

ریبری: به خاطر ابراهیموویچ، دوست دارم میلان فاتح اسکودتو شود

ریبری: به خاطر ابراهیموویچ، دوست دارم میلان فاتح اسکودتو شود

فرانک ریبری، وینگر 38 ساله سالرنیتانا در مصاحبه جالبی که با اسکای اسپورت داشت، اعتراف کرد ترجیح می دهد میلان قهرمان سری آ شود و از دوشان ولاهوویچ حمایت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل ایتالیا، فرانک ریبری در این مصاحبه گفت:

برای اسکودتو ترجیح من میلان است. به خاطر ابراهیموویچ، او به عنوان یک شخص و یک بازیکن به خاطر کارهایی که در دوران فوتبالش انجام داده، لایق فتح اسکودتو است. دوست دارم به خاطر ابراهیموویچ، میلان بالاتر از اینتر و ناپولی فاتح اسکودتو شود.
ریبری در ادامه در مورد وضعیت سالرنیتانا در قعر جدول و تلاش این تیم برای ماندن در سری آ گفت:

من به هدفمان باور دارم. هنوز سه ماه فرصت داریم و بازی های زیادی باقی مانده است. از آن دسته افرادی هستم که نمی تواند گروه و تیمش را ترک کند، من با تیمم هر جایی می روم. حتی اگر لازم باشد با تیمم جنگ به پا می کنم و به جنگ می روم. بازیکنان جدیدی به اینجا آمده اند، رئیس جدید، مدیر ورزشی جدید و همچنین یک سرمربی جدید و ما فوراً دیدیم که چیزی در تیم تغییر کرده است. یک هدف دارم، می خواهم سالرنیتانا را نجات دهم. برای من این مانند کسب یک جام است.

فرانک ریبری سپس از هم تیمی سابقش، دوشان ولاهوویچ پس از انتقالش به یوونتوس حمایت کرد.

وقتی در فلورانس بودم، او در طول هفت ماه کاری فوق العاده انجام داد. برای او مهم بود که درک کند باید به همین شکل به کارش ادامه دهد، حال او در یوونتوس است و یوونتوس باشگاه بزرگ، تیمی فوق العاده و با بازیکنانی فوق العاده است. الان فشار بیشتری روی اوست. نصیحتی که می توانم به او بکنم این است که زیاد فکر نکند، فقط باید مانند قبل به تلاشش ادامه دهد. او ذهنیت و تمام مهارت های درست و لازم را دارد، او قوی است. این که مردم فلورانس از دست دوشان عصبانی باشند، طبیعی است اما فکر می کنم آن ها درک کردند که او رفت چون فوتبال همین است. فکر می کنم باید بابت کارهایی که دوشان در فلورانس انجام داد، قدردان او باشند.
در پایان فرانک ریبری در مورد آینده خود صحبت کرد:

از بچگی عاشق فوتبال بوده ام، در خیابان ها بزرگ شدم و حتی وقتی باید به مدرسه می رفتم نیز همیشه یک توپ همراه خود داشتم. برای من این یک عشق و علاقه است، چیزی که در قلبم دارم. این چیزی است که نمی توان آن را اختراع و ایجاد کرد، یا این عشق را دارید یا ندارید. من نمی دانم که سال بعد متوقف خواهم شد یا می خواهم به بازی ادامه دهم. همه چیز به حس و حال من بستگی دارد. برای من مهم است که صبح ها وقتی به تمرین می روم، خوشحالم. دوست دارم سرمربی شوم. کارلو آنچلوتی را خیلی دوست دارم، هم به عنوان یک شخص و هم به دلیل طرز فکر و کار او. همچنین یوپ هاینکس را نیز خیلی دوست دارم. با او در سال 2013 در بایرن مونیخ همه چیز بردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.