دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

پولیشیچ: می توانم چیزهای زیادی از صلاح یاد بگیرم

پولیشیچ: می توانم چیزهای زیادی از صلاح یاد بگیرم

وینگر چلسی می گوید می تواند چیزهای زیادی از مهاجم مصری لیورپول یاد بگیرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ESPN، چلسی فردا در فینال کارابائو کاپ در ومبلی مقابل لیورپول صف آرایی می کند. انتظار می رود کریستین پولیشیچ و محمد صلاح هر دو نقش مهمی برای تیم هایشان در دیدار فردا داشته باشند و در آستانه این بازی، وینگر آمریکایی چلسی به تمجید از همتای خود در لیورپول پرداخته است. پولیشیچ در مورد صلاح گفت:

صلاح بازیکن فوق العاده ای است. تا اینجای لیگ برتر، او معمولا در صدر و در کنار بهترین ها بوده است. قطعا می توان او را الگو قرار داد و می توانم از او یاد بگیرم. او گلزنی فوق العاده و بسیار قدرتمند است. او کارهای فوق العاده ای انجام می دهد و مردم حتی متوجه نمی شوند که او چه کارهایی می کند تا در موقعیت گلزنی قرار بگیرد. صلاح کسی است که می تواند از او یاد بگیرم.
وینگر آمریکایی می گوید صلاح تنها بازیکن خطرساز تیمش نیست. او در این باره گفت:

بازیکنانی که لیورپول دارند و سبک بازی شان باعث می شود کارتان خیلی سخت شود. آنها از بالا فشار می آوردند و بسیار فیزیکی و سریع هستند. لیورپول بازیکنان خوب زیادی دارد و همیشه تیمی خوب محسوب می شوند که یک مربی عالی دارند.

پولیشیچ در پایان در مورد دیدار فینال گفت:

قبلا هم در فینال بازی کرده ایم و در آنها پیروز شده یا باخته ایم ولی همه چیز بستگی به این دارد که برای جنگیدن آماده باشیم چون باید در فینال جنگید. گاهی اوقات تیمی که بهترین فوتبال را ارائه می دهد، برنده نمی شود. باید در این تک دیدار پیروز شد و این کار را خواهیم کرد. امیدواریم این بار بتوانیم پیروز شویم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.