چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

رانگنیک: رشفورد از عملکردش راضی نیست

رانگنیک: رشفورد از عملکردش راضی نیست

سرمربی شیاطین سرخ می گوید مهاجم تیمش از عملکرد خود رضایت ندارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، مارکوس رشفورد، مهاجم جوان باشگاه منچستریونایتد در مسابقات فصل جاری عملکرد خوبی نداشته است و در مقابل دروازه حریفان به مشکل خورده است. حال رالف رانگنیک، مربی موقت شیاطین سرخ نیز با اشاره به این که رشفورد دیگر مصدومیت ابتدای فصلش را ندارد، تایید می کند که عملکرد این بازیکن کمتر از استانداردهای خودش بوده است. او در این باره گفت:

رشفورد قطعا مصدوم نیست. دیگر قطعا مشکلی با شانه اش ندارد. در هفته های اخیر خیلی در مورد مارکوس صحبت کرده ایم و شخصا هم گفتگوهای زیادی با او داشته ایم. چیز دیگری برای اضافه کردن ندارم. او هم مثل سایر بازیکنان وقتی در زمین است باید عملکرد خوبی داشته باشد. کاملا مطمئنم او از عملکردش در حال حاضر راضی نیست اما این که هر هفته در موردش صحبت کنیم نیز کمکی به ماجرا نمی کند.
رانگنیک در ادامه افزود:

تا آنجا که به خاطر دارم، 6 یا 7 هفته پیش شرایط مشابهی در مورد جیدون سانچو را تجربه کردیم و او بهترین مثالی است از این که چه اتفاقی ممکن است بیافتد. باز هم می گویم بازیکن باید عملکرد خوبی داشته باشد و بهترین بازی را از خودش بگیرد و این موضوع در مورد مارکوس هم صدق می کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.