چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

استقلال در مورد یزدانی و مرادمند آماتور عمل کرد

اقبالی: تا وقتی نکیسا باشد با فدراسیون کار نمی‌کنم

اقبالی: تا وقتی نکیسا باشد با فدراسیون کار نمی‌کنم
مهدیه دریابیگی
مهدیه دریابیگی خبرنگار

درباره اتفاقات اخیر استقلال با مسعود اقبالی پیشکسوت استقلال همکلام شدیم، مدرسی که این روزها هم استعفا داده و حاضر نیست دیگر با کمیته آموزش کار کند.

ایران ورزشی - درباره اتفاقات اخیر  استقلال با مسعود اقبالی پیشکسوت استقلال همکلام شدیم، مدرسی که این روزها هم استعفا داده و حاضر نیست دیگر با کمیته آموزش کار کند.

چرا استعفا دادید و حاضر نیستید با کمیته آموزش فدراسیون کار کنید؟
من برای اینکه حرمت‌ها شکسته نشود ترجیح دادم استعفا بدهم و دیگر با کمیته آموزش کار نکنم. یازده ماه است که کمیته آموزش دیگر رئیس ندارد و همه کارها دست نیما نکیسا است. این آقا افرادی را برای تدریس کلاس‌ها انتخاب می‌کند که هیچ گونه ارزیابی نشده‌اند و به نظر می‌رسد که فقط بحث رفیق بازی و اینگونه حرف‌ها است. با چنین شرایطی نمی‌توانم کار کنم و تا زمانی که نکیسا در کمیته آموزش است با این کمیته کار نمی‌کنم. اما به نظر می‌رسد همه از دست او ناراحت هستند.
کمی در خصوص شرایط این روزهای استقلال صحبت کنیم. مهم‌ترین مسأله تیم استقلال در حال حاضر حذف دو مدافع ستاره به‌دلیل خدمت سربازی است!
مشکل اینجا کار مسئولان باشگاه است، وقتی تیم حرفه‌ای قرار است با بازیکنی قرارداد ببندد باید تمام سوابق بازیکن را بررسی کند نه اینکه وسط کار تازه متوجه شوند که بازیکنشان را به‌دلیل سربازی ندارند، البته بازیکنان جانشین در بازی با فجر بد کار نکردند.
حضور آمانوف در استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
به نظرم آمانوف حضور تأثیر‌گذاری در استقلال داشته است، حردانی هم خرید خوبی بود و توانسته در این چند بازی اخیر به استقلال کمک کند.
قبل از بازی با فجر فرهاد، وریا را اخراج کرد. این تصمیم مجیدی را چطور ارزیابی می‌کنید؟
وریا کاپیتان استقلال است و باید برای او ارزش قائل شوند. اگر هم قرار است به خاطر سن و سال او را کنار بگذارند بتدریج این کار را انجام دهند نه اینکه یک شبه غفوری را حذف کنند. کاپیتان تیم نیاز به احترام دارد و حتی کنار گذاشتن او باید تدریجی باشد.
مشکل تیم‌های ما این است که با هرچیزی به‌صورت آماتور برخورد می‌کنند و هیچ پشتوانه‌ای برای حذف بازیکنان ندارند. در حالی که بهترین تیم‌های دنیا در آکادمی‌ها پشتوانه‌سازی می‌کنند.
استقلال بازی با نساجی را در پیش دارد، نظر شما در خصوص این بازی چیست؟
نساجی تیم خوبی است اما تاکنون سینوسی کار کرده است. استقلال اما باید در هر بازی باید مراقب باشد که گل نخورد و بعد هم از ضد حملات استفاده کند برای شکست حریف و گرفتن سه امتیاز بازی.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.