پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

لیدزیونایتد 0-4 تاتنهام؛ بلیسا به اصل خود برمی‌گردد

لیدزیونایتد 0-4 تاتنهام؛ بلیسا به اصل خود برمی‌گردد

تاتنهام توانست در دیداری خارج از خانه لیدز را شکست دهد.

ایران ورزشی - از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر انگلیس، تاتنهام در دیداری خارج از خانه مهمان لیدز بود که در نهایت موفق شد میزبان خود را با چهار گل شکست دهد. با این پیروزی، تاتنهام که در بازی های اخیرش نتایج خوبی نگرفته است توانست به مسیر برد برگردد اما روزهای سیاه بیلسا با لیدز همچنان ادامه دارد. مربی آرژانتینی در 5 بازی اخیر تیمش تنها یک تساوی و 4 باخت به دست آورده بود و نتوانست در این دیدار خانگی نیز مانع از شکست تیمش شود.

لیدزیونایتد 0-1 تاتنهام؛ دوهرتی(10): وینکز توپ را به سسنیون رساند و این بازیکن نیز با سانتری کوتاه دوهرتی را صاحب توپ کرد تا این مدافع جلو آمده از زاویه بسته دروازه لیدز را باز کند.

لیدزیونایتد 0-2 تاتنهام؛ کولوسفسکی(15): کولوسفسکی توانست با عبور از فیرپو به محوطه جریمه وارد شود و سپس با شوتی زیبا دروازه مسلیر را باز کرد.

لیدزیونایتد 0-3 تاتنهام؛ کین(27): هویبیرگ توپ زیبایی را به پشت مدافعان لیدز فرستاد و کین نیز با یک ضربه والی دروازه لیدز را برای بار سوم باز کرد.

لیدزیونایتد 0-4 تاتنهام؛ سون هیونگ مین(85): کین توپی فوق العاده دقیق برای سون هیونگ مین ارسال کرد و این بازیکن نیز با خونسردی تمام دروازه مسلیر را برای بار چهارم باز کرد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.