دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ژاوی: پدری مرا یاد اینیستا می اندازد؛ دمبله می تواند به بهترین وینگر جهان تبدیل شود

ژاوی: پدری مرا یاد اینیستا می اندازد؛ دمبله می تواند به بهترین وینگر جهان تبدیل شود

ژاوی در مورد پیروزی قاطع بارسلونا مقابل اتلتیک بیلبائو صحبت کرده است.

ایران ورزشی - بارسلونا در چارچوب هفته بیست و ششم لالیگا، با نتیجه قاطع 4-0 مهمانش اتلتیک بیلبائو را در هم کوبید، در جدول لالیگا 45 امتیازی شد و شانس این را دارد که با یک پیروزی دیگر به رتبه سوم صعود کند تا جای رئال بتیس را بگیرد. بارسا تحت هدایت ژاوی از این رو به آن رو شده و سرمربی بارسلونا از قبل انتظار این اتفاق را داشت.

انتظار تحول را داشتم
قطعا انتظار این تحول را داشتم چون مدت ها بود که روی آن کار می کردیم، امروز مجبور شدیم برای پیروزی زحمت بکشیم، در آخرین دقایق بازی 3 گل به ثمر رساندیم اما در مجموع بسیار محکم بودیم و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. نتیجه عالی کسب کردیم و حالا احساس خوشحالی و فروتنی می کنیم. ما حالا در تیم چند بازیکن گلزن داریم، آنهایی هم که مثل ممفیس به ترکیب برگشته اند نیز گل می زنند و این خبر خوبی است. زدن 4 گل مقابل تیم مستحکمی مانند اتلتیک بیلبائو اصلا کار آسانی نیست. امروز لوک و ممفیس در قامت بازیکنانی ظاهر شدند که تفاوت ها را رقم می زنند.
کاملا روی جریان بازی تسلط داشتیم
اوضاع در مجموع به خوبی پیش می رود، روند پیروزی های ما آغاز شده و همان طور که دوست داریم بازی می کنیم؛ این همان چیزی است که می خواهم.، هر بازی در نیوکمپ برای من و هواداران مثل یک جشن می ماند. خلق این تعداد موقعیت واقعا آسان نبود، بیلبائو رقیبی محسوب می شود که از لحاظ فیزیکی در دسته بهترین ها قرار می گیرد و گلزنی مقابلش دشوار است.علاوه بر این ما گلی هم دریافت نکردیم و در مجموع خوشحال و راضی هستیم. مارسلینو گفته اختلاف دو تیم در این حد نبود و به نظرم راست می گوید، ما سه گل را در دقایق پایانی به ثمر رساندیم اما کاملا روی بازی مسلط بودیم. خط دفاع ما حالا جلوتر بازی می کند چون پرس پس از لو دادن مالکیت توپ در تیم بسیار پیشرفت کرده است، این یکی از تاکتیک هایی است که در بارسا فراموش شده بود.

پدری مرا یاد اینیستا می اندازد
پدری یک بازیکن شگفت انگیز است و مرا یاد اینیستا می اندازد. اگر بخواهیم صرفا بر اساس استعداد صحبت کنیم، هیچ بازیکنی را در جهان ندیده ام که شبیه به پدری باشد. این پسر دوست ندارد که زیاد مورد تمجید قرار بگیرد اما من باید این حرف ها را با صدای بلند به زبان بیاورم! وقتی توپ به پدری می رسد، بازی بهتر می شود، او دید خارق العاده ای دارد و می تواند خودش را از مخمصه ها برهاند. گاهی اوقات از پدری انتظار انجام کاری را دارید و او کاری بهتر از انتظار شما به ذهنش می رسد و انجامش می دهد! این بازیکن خاص است.
عثمان دمبله و قراردادش
نباید الان در مورد تمدید قرارداد دمبله صحبت کنیم، بیایید در مورد بازی صحبت کنیم. الان زمان صحبت در خصوص این داستان نیست. عثمان امروز نشان داد که می تواند بهترین بازیکن پستش در جهان باشد اما تمدید قرارداد کاملا به خودش بستگی دارد. امروز دوباره چند سوت علیه عثمان شنیده شد. مردم آزاد هستند هر کاری که می خواهند انجام دهند. فقط می توانم بگویم  که او یک حرفه ای واقعی محسوب می شود و می تواند برای ما تفاوت ها را رقم بزند. امیدوارم هواداران نیز حمایتش کنند.
فران به زودی گلزنی را آغاز می کند
فران تورس؟ فران توانایی گلزنی دارد اما فوتبال تنها به معنای گل زدن نیست، یک بازیکن باید فضاسازی بلد باشد، پرس کند، جایگیری خوبی داشته باشد و در دفاع به تیم کمک برساند. فران در تمام این زمینه ها عالی کار می کند و گل ها نیز از راه خواهند رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.