یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱

دزربی: الکساندر چفرین شخصیت بزرگی دارد؛ او برای خروج از اوکراین به ما کمک کرد

دزربی: الکساندر چفرین شخصیت بزرگی دارد؛ او برای خروج از اوکراین به ما کمک کرد

روبرتو دزربی بابت حمایت‌های الکساندر چفرین از او و کادر فنی‌اش در روزهای اخیر تشکر کرد

ایران ورزشی - روبرتو دزربی و سایر اعضای کادر فنی تیم شاختار دونتسک، امروز بالاخره موفق به ترک اوکراین شدند. آن‌ها که از ابتدای حمله نظامی روسیه به اوکراین در این کشور حضور داشتند، امروز و پس از ترک اوکراین، با پروازی از مجارستان به ایتالیا و فرودگاه برگامو رسیدند. دزربی در دقایق اولیه حضور در ایتالیا، مصاحبه‌ای با اسکای اسپورت داشت و از وقایع چند روز اخیر گفت:

هتل را سریعا ترک کردیم و به پایگاه رسیدیم، یک سفر ۹ ساعته با قطار داشتیم و سپس با اتوبوس راهی بوداپست شدیم تا به اینجا پرواز کنیم. حالا ما در خانه هستیم و بابت بازگشت به جمع خانواده‌های خود خوشحالیم. اما تا زمان آزادسازی مردم اوکراین نمی‌توانیم واقعا خوشحال باشیم. جنگ باید همین حالا متوقف شود. هیچ‌کس در اوکراین انتظار چنین حمله‌ای را نداشت و قرار بود که لیگ فوتبال به جریان بیافتد.
  ترسی بابت ناممکن بودن بازگشت به خانه نداشتم و می‌خواهم از رئیس یوفا، الکساندر چفرین، بابت حمایت‌هایش تشکر کنم. او فوق‌العاده بود، شخصیت بزرگی از خود نشان داد و سفر ما را مرحله به مرحله بررسی کرد. گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا هم رفتار دوستانه‌ای داشت و برای بازگشت به ایتالیا به ما کمک کرد.

بابت وضعیت فعلی مردم اوکراین بسیار متاسف هستیم. آن‌ها با نشان دادن غرور و وقار خود، درس بزرگی به کشورهای غربی دادند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.