چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

سربازی مرادمند و یزدانی؟ قانون در حال اجرا شدن است

واعظ آشتیانی: آجورلو بین استقلالی ها دوست دارد حرف‌ های مخاطب پسند بزند!

واعظ آشتیانی: آجورلو بین استقلالی ها دوست دارد حرف‌ های مخاطب پسند بزند!

امیررضا واعظ آشتیانی به انتقاد از مصطفی آجورلو پرداخته است

به گزارش ایران ورزشی، امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل سابق استقلال درباره خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به ایلنا گفت:

  فکر می کنم قربان زاده رییس سازمان خصوصی‌سازی هیجان‌زده است. ایشان مدعی شده‌اند که اگر خصوصی‌سازی انجام نشود، بنده استعفا می‌کنم. پس ایشان زودتر استعفا کردند چرا که در دولت یازدهم و دوازدهم رییس سازمان خصوصی‌سازی هم این ادعا را می کرد که اگر خصوصی‌سازی امکان نداشت، هیچگاه به دنبال خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس نمی‌رفتم. در نهایت ایشان به این نتیجه رسیدند که استقلال و پرسپولیس زیر شاخه فرهنگی دارند و از حوزه واگذاری کنار رفتند. بنابراین شعارهایی ندهند که فردا نتوانند پاسخگو باشند. اگر حرف مرد یکی است، پس پای استعفای خود بایستید.
مدیرعامل سابق استقلال در خصوص رفتار آجورلو در مراسم هم اندیشی عنوان کرد:

فکر می کنم هیجان زده شدند. ایشان وقتی در فضای استقلالی ها قرار می گیرند، دوست دارند حرف‌های مخاطب پسند بزنند. وقتی حاشیه‌سازی از درون باشگاه اتفاق بیافتد، باشگاه را دچار مشکلات بیشتری می‌کند. بنابراین آجورلو باید مراقب صحبت های خود باشند.درست است آجورلو درباره رفتار خود با خبرنگار و ماجرای میکروفن عذرخواهی کرده است ولی باید بیشتر مراقب باشد. حرکت مدیرعامل استقلال در حافظه تاریخی رسانه‌ها قرار خواهد گرفت. آجورلو باید مسائل ساده را به چالش های بزرگ تبدیل نکند.

واعظ آشتیانی در مورد صحبت های آجورلو مبنی بر سنگ اندازی برخی در راه قهرمانی استقلال خاطر نشان کرد:

اگر منظور آجورلو سربازی دو مدافع استقلال است، قانون در حال اجرا شدن است. سازمان نظام وظیفه در خصوص این مسئله به خوبی عمل کرده است. اگر مدل دیگری عمل می کرد، هم خودشان و هم آجورلو متهم به تبانی می‌شدند. بنابراین تصمیم این سازمان، تصمیمی خردمندانه و هوشمندانه‌ بود. فکر می کنم صحبت های آقای آجورلو احساسی است و امیدوارم که تکرار نشود. قهرمانی دور از دسترس استقلال نیست. تنها دشمن استقلال در درون خود باشگاه است. اگر باشگاه از درون خوب مدیریت کند و تیم بی حاشیه باشد، قهرمانی در این فصل امکان‌پذیر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.